KSW

(VIDEO) Szef KSW popisuje się obrotowymi kopnięciami: „Chcę być jak Juras, więc kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami”

Maciej Kawulski zamieścił na swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym pochwalił się swoją formą. Szef KSW chce kopać obrotówki jak „Juras”.

Maciej Kawulski jest nie tylko promotorem i współwłaścicielem największej polskiej organizacji MMA, ale również sam trenuje sporty walki. Na jego mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się nagrania z treningów czy też zdjęcia i wspomnienia sprzed kilkunastu lat.

Między innymi możemy znaleźć fotografię z 2002 roku, która potwierdza, że Maciej Kawulski jest związany ze sportami walki przez całe swoje życie.

Co ciekawe, w 2003 roku szef KSW miał nawet okazję stoczyć amatorski pojedynek w formule MMA. Na gali MMA Poland 1 zmierzył się z Łukaszem „Skywalkerem” Lesem, który w zawodowej karierze wygrał 8 z 11 walk i bił się m.in. dla organizacji Strikeforce. Kawulskiemu udało się zwyciężyć pojedynek przez poddanie.

Tym razem na social mediach promotora pojawiło się nagranie z pracy na tarczach. Kawulski zaprezentował, jak wyprowadza kopnięcia obrotowe i przyznał, że chce robić to, jak Łukasz Jurkowski.

Sprawdź!  Juras po starciu z Pudzianowskim: "Przegrałem walkę, ale wygrałem coś zdecydowanie większego. Kocham ten sport"

– Chcę być jak „Juras”, więc kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami 🤷🏼 Gardzę innymi talent show 🙄

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.