Clout MMA

Wiemy, co z wypłatą dla Natana! Dostanie pieniądze po skandalu na Clout MMA 3?

Natan Marcoń to autor gigantycznych kontrowersji, zaczynając od konfliktów z innymi freak fighterami, a kończąc na odklepaniu walki w pierwszej sekundzie.

Podczas gali Clout MMA 3 Marcoń miał zmierzyć się z Denisem Załęckim. Wcześniej mocno atakował go poprzez social media i nakręcał konflikt. Część kibiców była świadoma tego, że freak fighter robi wszystko, aby tylko sprowokować „Bad Boya”, kiedy poza kamerami jest całkiem innym człowiekiem.

Natanowi finalnie udało się dopiąć swego i łatwo wyprowadzał rywala z równowagi. Przed starciem Załęcki zapowiadał, że udzieli mu brutalnej lekcji pokory, jednak nie miał takiej okazji. Kiedy tylko rozpoczęło się starcie, Marcoń odklepał i zasymulował problemy z nogą. Tym samym wbił również szpilkę w Denisa, który wcześniej przez kontuzję przegrywał walki.

W klatce doszło do wielkiej awantury, a część freak fighterów, w tym m.in. „Wielki Bu” czy Denis Labryga uważają, że Natan nie powinien otrzymać wynagrodzenia. Innego zdania są kibice, gdyż duża część z nich uważa, że zapracował na wypłatę m.in. tym, jak udało mu się sprowokować Załęckiego i jednocześnie uniknąć z nim konfrontacji.

Sprawdź!  Denis Labryga o walce z Dawidem Załęckim: "Nie chciałem go nokautować. Chciałem..."

Głos w tej sprawie zabrała Lexy Chaplin, która jest współwłaścicielką federacji. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjaśniła, że mimo, iż do walki nie doszło, to Natanowi należy się część wynagrodzenia i zapewne je otrzyma:

– Część wynagrodzenia jest słuszne, za to, że zrobił robotę na konferencjach, zrobił szum. Więc jakieś wynagrodzenie mu się należy. Myślę, że dostanie te pieniądze.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.