PRIME SHOW MMA

Don Kasjo zawalczy na Prime Show MMA 7! Tym razem nie będzie to pojedynek bokserski!

Ostatnie serie porażek Kasjusza Życińskiego sprawiły, że ten postanowił stoczyć pojedynek w innej formule niż boks. Bez wątpienia wielu kibiców będzie zaskoczonych.

„Don Kasjo” rozpoczynał przygodę z freakami od MMA i K-1. Po trzech walkach zapowiedział jednak, że dalej będzie walczył wyłącznie w boksie. Wielokrotnie powtarzał, że nie zamierza zmieniać formuły, gdyż w tej czuje się najlepiej.

Popularny freak fighter odniósł jednak dwie brutalne porażki przed czasem. Najpierw został rozbity przez Dominika Zadorę, a następnie Pawła Tyburskiego. Przegrane sprawiły, że postanowił powrócić do formuły K-1 i właśnie w takiej zawalczy podczas gali Prime Show MMA 7.

Już 13 stycznia wróci do klatki i zmierzy się z Adamem Soroko. Zawodnik znany z walk na gołe pięści będzie miał okazję poprawić swój rekord, gdyż na ten moment ma jedną wygraną i dwie porażki. Soroko będzie miał po swojej stronie warunki fizyczne, a także dużą przewagę, jeśli chodzi o kopnięcia.

Podczas Prime Show MMA 7 dojdzie też do rewanżu Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem, a całą kartę walk poznamy podczas konferencji 2 stycznia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.