UFC

WIELKIE ZASKOCZENIE na UFC 292! Sean O’Malley nowym mistrzem! Skończył Sterlinga w 2. rundzie

W stawce walki wieczoru UFC 292 znalazł się pas mistrzowski wagi koguciej. Aljamain Sterling po raz czwarty przystąpił do obrony, a tym razem jego rywalem był Sean O’Malley.

-> Graj i oglądaj UFC 292 na żywo

Sterling to jeden z najbardziej nielubianych mistrzów w historii organizacji. Wszystko za sprawą tego, w jaki sposób sięgnął po mistrzowski tytuł. „Funk Master” został pierwszym championem, który pas zdobył przez dyskwalifikację. Amerykanin udowodnił swoją wartość pokonując Petra Yana i kończąc Dillashawa przed czasem. W ostatniej obronie po wyrównanym starciu zwyciężył z Henrym Cejudo.

Sean O’Malley niemal od samego początku kreowany był na nową gwiazdę. Amerykanin notował wygraną za wygraną i choć Marlon Vera zdołał go pokonać, to „Sugar” nie stracił w oczach włodarzy. Fighter z Phoenix w ostatnich występach kończył ciosami Moutinho, zaliczył No Contest w pojedynku z Pedro Munhozem i wygrał przez decyzję z Petrem Yanem.

-> Odbierz bonus i oglądaj UFC 292 za darmo!

UFC 292: Sterling vs O’Malley – RELACJA

RUNDA 1

Sterling szybko zaczął kopnięciami, O’Malley wycofał się pod siatkę. Sugar straszy frontami, posłał cios na korpus. Krąży za nim mistrz, O’Malley trafia niezłym prostym. Próba high kicka Sterlinga trafia w gardę. Wymiana kopnięć na nogę, aktywniejszy w tej materii „Funk Master”. Pretendent mało aktywny w tej odsłonie, chce rozłożyć siły na późniejsze rundy. Ruszył jeszcze po nogę champion, ale nie zaliczył obalenia.

Sprawdź!  Pierwsze słowa Joanny Jędrzejczyk po zakończeniu kariery! "Czyż nie takie jest życie?"

RUNDA 2

Sterling od razu zaczął od kopnięcia, szybko skrócił dystans i poszedł po nogę Sugara. Ucieka pretendent, ale obrywa jeszcze pięścią. Trafia zaraz O’Malley! Padł na deski Sterling, rywal zasypuje go ciosami z góry i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Sean O’Malley wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.