Clout MMA

Denis odpowiada na zarzuty Omielańczuka! „WSTYD. Boi się walczyć na zasadach amatora”

Denis Załęcki odpowiedział na wpisy Daniela Omielańczuka i jego menedżera. Panowie zasugerowali, że pojedynek wspomnianych zawodników na Clout MMA nie dojdzie do skutku.

„Bad Boy” i weteran wielu ringów i klatek od wielu miesięcy toczą otwarty konflikt. Z obu stron padały mocne słowa, ale póki zawodnik WCA był na kontrakcie z KSW nie było mowy o żadnej walce. Wszystko zmieniło się, gdy Omielańczuk rozstał się z największą w Polsce organizacją MMA.

O ich zestawieniu poinformowano na konferencji Clout MMA 1. Panowie stanęli do face to face’a, podczas którego Załęcki zaatakował Daniela. To zwiastowało ogromne emocje, których fani prawdopodobnie zostaną pozbawieni. Wczoraj w social mediach pojawiły się wpisy menedżera Omielańczuka oraz samego fightera, w których zasugerowali, iż walka może nie dojść do skutku.

Mocna odpowiedź Denisa do Omielańczuka

Nie trzeba było długo czekać na reakcję „Bad Boya”. Denis opublikował swoje oświadczenie na Instastory twierdząc, że on zgodził się na warunki weterana MMA.

Przykro mi widzowie, ale OMIELAŃCZUK jest … bić się w boksie na małe rękawice… Zasłaniał się, że będę faulował, więc zgodziłem się, że jak kopnę go dwa razy, to walka przechodzi do MMA, ale nadal DZIADKOWI coś nie pasuje… GOŚĆ BYŁ W PIERWSZEJ 15-stce najlepszych zawodników na świecie wagi ciężkiej UFC a boi się walczyć na zasadach amatora. WSTYD.

Jak już skopię ci … to mogę dać ci rewanż za pół roku w K1 żebyś nie płakał. Piszesz się na to? Czy później bd płakał, że jednak nie K1, bo Denis się za dobrze przygotował???!!!! A jak nie chcesz się bić, to wracaj do KSW, które już cię nie chce! Dałem ci walkę tylko z jednego powodu i dobrze wiesz jakiego! I ty masz czelność jeszcze płakać i wybrzydzać formułę walki? Byś się wstydził… – dobrze wiesz o czym mówię 🙂

BIJEMY SIĘ W BOKSIE NA MAŁE RĘKAWICE, JAK NIE TO MAM INNEGO POTENCJALNEGO RYWALA, KTÓREMU CHĘTNIE WYJAŚNIĘ, KTÓRY DENIS JEST GODZIEN, BY BRAĆ Z NIEGO PRZYKŁAD.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Tomasz Sarara o postawie Denisa Załęckiego: "Mógłby zyskać, gdyby wziął się za robotę, a mniej za gadanie"

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.