KSW

Wielki faworyt w walce Phil de Fries vs Darko Stosić! Znamy kursy na main event KSW 67!

Już 19 lutego odbędzie się druga w tym roku gala największej polskiej organizacji MMA. W main evencie KSW 67 czeka na nas emocjonujący pojedynek, którą stawką jest mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Phil De Fries przystąpi do 7 obrony tytułu. Brytyjczyk wygrał pas w 2018 roku, kiedy to debiutował w KSW. Pokonał już Andryszaka, Bedorfa, dwukrotnie Narkuna, Henrique i Michała Kitę. Fighter, który ma za sobą walki w UFC, całkowicie zdominował kategorię ciężką.

Według wielu kibiców na ten moment w KSW nie ma zawodnika, który mógłby zagrozić Brytyjczykowi i ten jeszcze przed długi czas będzie zasiadał na tronie polskiej organizacji.

Już w następny weekend Darko Stosić spróbuje udowodnić, że jest inaczej. Serb w fantastycznym stylu wszedł do KSW. Debiutując w marcu, znokautował Michała Włodarka, a trzy miesiące później po ciężkim KO w pierwszej rundzie wygrał z Michałem Kitą.

W kolejnej walce Serb miał walczyć już o pas, jednak de Fries doznał kontuzji i nie był w stanie zmierzyć się ze Stosiciem. Pretendent we wrześniu zmierzył się z więc z Michałem Andryszakiem, którego wypunktował na dystansie trzech rund.

Sprawdź!  [WIDEO] Daniel Rutkowski pewien zwycięzcy walki wieczoru! "To jest prze okrutna przepaść. Postawiłem na..."

Darko Stosić w wadze ciężkiej pozostaje niepokonany, jednak bukmacherzy wciąż widzą w nim ogromnego underdoga i dają mu małe szanse na zwycięstwo. Phil de Fries wejdzie do klatki jako duży faworyt zapewne ze względu na swoje warunki fizyczne.

Galę KSW 67 obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS, która oferuje różne warianty na każdą z walk. Rejestracja zajmuje 30 sekund! Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 67! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

-> Otwieram konto w STS!

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Phil De Fries (20-6-0) vs. Darko Stošić (16-4-0)

Karta główna:

  • Andrzej Grzebyk (18-4-0) vs. Adrian Bartosiński (11-0-0)
  • Filip Pejić (15-6-2) vs. Dawid Śmiełowski (8-0-0)
  • Ivan Erslan (11-1-0) vs. Hasan Mezhiev (12-0-0)
  • Igor Michaliszyn (8-2) vs Lionel Padilla (8-2)
  • Shamil Banukayev (7-1-0) vs. Zuriko Jojua (7-1-0)
  • Adam Soldaev (5-1-0) vs. Pascal Hintzen (7-0-0)
  • Oskar Szczepaniak (2-0-0) vs. Yann Liasse (5-1-0)
Sprawdź!  (VIDEO) Pudzianowski wrócił do treningów w WCA! Opublikował nagranie z Arbim Shamaevem: "Dwie godziny popracowane, teraz można..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.