KSW

Już we wrześniu KSW powróci do Chorwacji. Tym razem gala odbędzie się w starożytnym amfiteatrze

KSW od lat robi gale za granicą, aby powiększyć ekspansję swojej marki w Europie.  Portal total-croatia-news.com podał informację, że już 4 września dojdzie do kolejnej gali KSW w Chorwacji. Tym razem polska organizacji zawita do Puli. To wydarzenie odbędzie się w naprawdę w wyjątkowym miejscu, a mianowicie w starożytnym amfiteatrze.

W wywiadzie dla tego portalu współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, zdradził jak narodził się pomysł gali w takim miejscu oraz dodał, że według niego miejsce z taką historią nadaje się idealnie do organizacji gal mieszanych sztuk walk.

Organizacja KSW działa na europejskim rynku już od 2004 roku. Przez ten powstało wiele świetnych wydarzeń. Federacja do tej pory zrobiła 5 wydarzenia poza granicami Polski. Były to gale w Anglii, Irlandii i Chorwacji. Od dłuższego czasu na celowniku KSW jest zawitanie ze swoim produktem do Niemiec.

Na Twitterze MMA Pudelek podano informację, że na tej gali zobaczymy starcie pomiędzy Danim Barbirem (4-0) a Andim Vrtacim (1-0). Do tej walki miało dojść w tym roku na jednej z gal FNC, ale kilka dni przed samym wydarzeniem walka została zdjęta z rozpiski.

Sprawdź!  Historia i droga Mateusza Gamrota do UFC. Jak Polak spełnił swój amerykański sen.

Byłem tu 20 lat temu; moja żona mi o tym przypomniała. Kiedy zobaczyłem Arenę, powiedziałem, że moim marzeniem jest sprowadzić tutaj KSW. A potem, szczerze mówiąc, zapomniałem, ale dwóch moich współpracowników wpadło na ten pomysł. Chcemy szerzyć markę KSW tutaj w Chorwacji i organizować tu gale każdego roku. To jest wyjątkowe miejsce. Kiedyś była arena gladiatorów i myślę, że tutaj muszą odbywać się walki.”

powiedział Martin Lewandowski dla total-croatia-news.com

„4 września KSW powróci z galą do Chorwacji. Odbędzie się tam niedoszły finał dywizji średniej turnieju FNC, czyli pojedynek Daniego Barbira (4-0) z Andim Vrtaciciem (1-0).

napisano na Twitterze MMA Pudelek.

Gala KSW w Puli odbędzie się 4 września.

źródło: total-croatia-news.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *