Clout MMA

Ferrari ma się czego obawiać? Mocne przygotowania Denisa do walki (VIDEO)

Za kilka tygodni kolejną walkę w Clout MMA stoczy Denis Załęcki. Torunianin podzielił się migawkami z przygotowań do starcia z „Ferrarim”.

Już za kilka tygodni podczas Clout MMA 5 dojdzie do potyczki Denisa Załęckiego z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Walkę tę obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.60Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.20Fortuna

Mocne przygotowania Denisa do walki z Ferrarim

Popularny „Bad Boy” nie ma w ostatnich latach najlepszej passy. Ostatnią wygraną odniósł z Alanem Kwiecińskim. Później przegrywał co prawda z Arturem Szpilką, „Wielkim Bu”, czy Danielem Omielańczukiem, jednak przeważnie kończyły się one kontrowersjami.

Denis opublikował w social mediach nagrania z przygotowań i widać, że się nie obija. Załęcki jest w świetnej formie, a to, jak się przykłada wprawiło w osłupienie jego samego ojca.

Sprawdź!  Transmisja Clout MMA 1 ZA DARMO! Oglądaj DWIE walki za free [WIDEO]

Boże jedyny synek… Jak miło popatrzeć – napisał Dawid „Crazy” Załęcki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.