Clout MMA

Ferrari odbije się od Denisa? Załęcki dobitnie o starciu na Clout MMA 5 (VIDEO)

Denis Załęcki doskonale rozumie podejście ekspertów do typowania jego starcia z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Torunianin uważa, że ich starcie zakończy się jego dominacją.

Na ostatnim programie Roast przed Clout MMA 5 Denis Załęcki mierzył się na słowa z Natanem Marconiem i Gracjanem Szadzińskim. Amadeusz dołączył do tego grona poprzez telefon, a podgrzany zwłaszcza przez „Boga Estetyki” torunianin w mocnych słowach odgryzał się najbliższemu rywalowi.

Walkę „Bad Boya” z „Ferrarim” obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.60Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.20Fortuna

Denis o Ferrarim: Wjeżdżam i roz…dalam go

W rozmowie z Fansportu TV po wczorajszym programie Denis Załęcki został zapytany przez Kacpra Mi o kursy bukmacherskie na pojedynek z „Ferrarim”. Torunianin nie jest nimi zaskoczony i jego zdaniem walka będzie miała szybki przebieg:

Sprawdź!  Okniński wskazuje największą przewagę Mindy! Powinien być faworytem w walce z Labrygą? [WIDEO]

– Nie, ale to jest po prostu jeden strzał. On mnie uderzy, odbije się, zobaczy. Od razu w niego wjeżdżam, rozp…dalam go, w parterze kończę. I tyle – powiedział Denis, który został też zapytany o konflikt z Amadeuszem. – Coś mu się odkleiło, k..wa. I tyle.

Zobacz też inne wywiady po Roaście przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.