Clout MMA

Wielki Bu tłumaczy, co z walką z Szachtą! „Nie chcę zrobić nic przeciwko…” [WIDEO]

Patryk Masiak, czyli „Wielki Bu” odniósł się do potencjalnego starcia z Bartoszem Szachtą.

Już za kilka tygodni gdański freak fighter ponownie zawita w klatce Clout MMA, gdzie czeka go starcie z Dawidem Załęckim. „Wielki Bu” niejako sam wywołał ten pojedynek, gdyż po ostatnim żartował, że zapewne właśnie taka walka go czeka.

W grudniu Patryk Masiak zmierzył się w końcu w wyczekiwanym starciu z synem najbliższego rywala, Denisem. „Bad Boy” był kompletnie nie w formie, zarówno psychicznej, jak i fizycznej, co mocno rzutowało na obraz pojedynku. Dużo więcej emocji było na konferencjach, gdzie młodszy Załęcki pojawił się w towarzystwie Bartosza Szachty.


Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Podczas wczorajszego programu Rast Szachta połączył się ze studiem, gdzie poruszony został temat jego ewentualnej walki z „Wielkim Bu”. Zagorzały kibic Lechii Gdańsk nie jest jednak zainteresowany takim starciem zainteresowany. Szerzej opowiedział o tym Michałowi Tuszyńskiemu z kanału Fansportu TV:

No chyba nie, ale to nie jest ciężkie do zweryfikowania – powiedział Masiak nawiązując do swojego materiału w sprawie Torunianina. – Nie wydaje mi się, żeby to było ani ciekawe… Pomijając, że wrzuciłem to nie myśląc o odbiorze ludzi. No i wszyscy piszą w komentarzach, żeby się nie zestawiać, że to nie tędy droga. A on się przyczepił, że ja się w K-1 z nim nie chciałem bić. Co za różnica…?

– Odbiór jest taki, że czego nie wstawisz w wywiadzie będzie: „byle nie to!” Ja, tym bardziej po ostatnim Primie, zrozumiałem, jaką buduję interakcję z widzami. Nie chciał bym zrobić nic przeciwko nim. To oni są naszym płatnikiem, szefostwo przelewa nam pieniądze od widzów i musimy szanować ich zdanie.

Zobacz inne wywiady po programie Roast Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.