Clout MMA

Wielki Bu odpowiedział Denisowi! Żądał zaporowej kwoty za rewanż? [WIDEO]

„Wielki Bu” odpowiedział na niedawny wpis Denisa Załęckiego. „Bad Boy” przekazał fanom, że Masiak miał rzucić zaporową kwotę 800 tysięcy złotych za rewanż.

Wielomiesięczny konflikt między panami znalazł w końcu ujście w postaci walki na grudniowej gali Clout MMA. Tam niestety kibice musieli obejść się smakiem, gdyż wyczekiwane starcie zawiodło oczekiwania. Freak fighterzy zmierzyli się w K-1, a Denis zapowiadał, że nie ustąpi pola rywalowi.

Niestety młody Załęcki nie był w odpowiedniej formie fizycznej i psychicznej, co przyczyniło się do porażki w 2. rundzie. Teraz Masiak zmierzy się z kolei z jego ojcem, Dawidem „Crazym” Załęckim. „Bad Boy” tymczasem w social mediach podzielił się z fanami informacją, jakoby „Wielki Bu” bał się rewanżu z nim. Gdańszczanin na propozycję ponownego pojedynku miał zareagować chcąc gaży w wysokości 800 tysięcy złotych.


Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  Natan ponownie prowokuje Denisów! Pokazał prywatną wiadomość od Załęckiego

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

W rozmowie z kanałem Fansportu TV „Wielki Bu” odniósł się do słów Denisa. Freak fighter zaznaczył, że rzucił żadną zaporową kwotą, gdyż… nie padła żadna propozycja rewanżu. On sam skupia się na tym, co jest pewnikiem, czyli walka z „Crazym”.

– Ale od kogo [miałem zażądać pieniądze]? Przecież nie padła z federacji żadna propozycja. Mamy tę walkę do zrealizowania i nie ma rozmów o następnej. Tak naprawdę dziś były pierwsze pytania, czy miejsce w ogóle mi pasuje. Musimy skończyć to, zobaczyć jaki będzie odbiór walki, jakie będą trendy i dopiero będziemy myśleć o następnym przeciwniku. Jak ja mam negocjować stawkę walki, która nie istnieje?

Zobacz inne wywiady po programie Roast Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.