Boks

Wielka kasa za walkę Fury – Usyk! „Król Cyganów” zgarnie fortunę!

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do hitowego starcia Ołeksandra Usyka z Tysonem Furym. Na koniec obaj panowie będą mogli czuć się zwycięzcami pod względem finansowym, choć to „Król Cyganów” zgarnie zdecydowaną część tego tortu.

Gala z pojedynkiem o wszystkie pasy wagi ciężkiej odbędzie się już dziś! Pojedynek Tyson Fury – Ołeksander Usyk rozpocznie się kilka minut po północy. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w DAZN za 89,99 zł. Oprócz hitowej gali Ring of Fire miesięczna subskrypcja obejmuje też hitowe wydarzenie Queensberry vs. Matchroom z walką Deontay Wilder vs. Zhilei Zhang, które będzie miało miejsce 1 czerwca.

KLIKNIJ TUTAJ I OGLĄDAJ FURY VS. USYK NA ŻYWO

Wielka kasa dla Fury’ego i Usyka!

Tyson Fury w trakcie negocjacji warunków walki z Ołeksandrem Usykiem twardo ostawał przy podziale procentowym za wpływy z PPV. Ostatecznie stanęło na stosunku 70 do 30 dla „Króla Cyganów”, który tradycyjnie wykonał świetną robotę marketingową.

Ile zarobią pięściarze? Prawdziwych wyników nigdy nie poznamy. Jak podaje The Independent, Tyson Fury ma zarobić około 150 milionów dolarów, czyli 116 milionów funtów. Anglik w kontrakcie ma mieć zapisaną klauzulę o wpłacie jednego miliona z zarobków na ukraińską armię, która toczy wojnę z Rosją.

Sprawdź!  Adam Balski w drodze po pas! Ostatnie spotkanie face to face z Alenem Babiciem!

Biorąc pod uwagę te wyliczenia wychodzi na to, że Ołeksander Usyk zarobi „tylko” 64 miliony dolarów.

Oglądaj relację na żywo z gali Fury – Usyk z wybitnymi ekspertami! Na żywo od 20:00.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.