FAME MMA

[WIDEO] Mirosław Okniński zgadza się z trenerem Raubo. Widzi jednak szansę podopiecznego! „Technicznie nie jest dobry, ale…”

Trenujący Amadeusza „Ferrariego” Mirosław Okniński przyznał rację trenerowi Zbigniewowi Raubo. Szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów zwrócił jednak uwagę na jeden szczegół, który wyróżnia jego podopiecznego.

Przed Amadeuszem Roślikiem największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Gwiazda freak fightów wystąpi w walce wieczoru gali FAME MMA 17, która będzie miała miejsce 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Rywalem „Ferrariego” będzie niepokonany w boksie Kamil Łaszczyk.

Konflikt między panami rozpoczął się w ubiegłym roku, gdy „Szczurek” skomentował nagranie z Dnia z zawodnikiem z udziałem Roślika. Po wielu miesiącach i ponoć ciężkich negocjacjach pojedynek zmaterializował się, a fighterzy spotkają się w starciu na zasadach MMA.

„Trener Raubo ma rację”

W ostatnim czasie na kanale Fansportu pojawił się wywiad z trenerem Raubo, który został poproszony o komentarz techniki „Ferrariego”. Reakcja byłego pięściarza była więcej niż wymowna.

Mirosław Okniński przyznał w najnowszym wywiadzie rację panu Zbigniewowi. Dodał jednak, że Amadeusz ma coś, co pozwala mu wygrywać walki.

Trener Raubo ma rację, że Ferrari technicznie nie jest dobry, ale ma p***dolnięcie, brzydko mówiąc. No i Ferrari może znokautować Łaszczyka.

Jako przykład „techniki” Roślika szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów podał przedostatni pojedynek jego podopiecznego.

Sprawdź!  Denis Załęcki ostro o zachowaniu Kwiecińskiego! "Jakby we mnie tak rzucił gumą na kamerach, to bym..."

– Zobaczcie sobie na walce z Bombą, jak wygląda technika Amadeusza Ferrariego. No wygląda tak, że Bomba dostał bombę i leżał. Po prostu Ferrari ma ma silny cios… zobaczcie, jak walczył z Polakiem. Też trafił Polaka, jeszcze w ferworze walki poleciał z kopnięciem, a więc… no co? No ma silne uderzenie!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.