UFC

McGregor oskarżony o zaatakowanie kobiety na swoim jachcie! „Musiałam wyskoczyć, bo myślałam, że mnie zabije. Jakby był opętany”

Conor McGregor ma kolejne kłopoty. Tym razem został oskarżony o pobicie kobiety, która uciekając przed nim, wskoczyła z jachtu do wody.

Kontrowersje nie opuszczają Irlandczyka, który m.in. ma na swoim koncie pobicie starszego mężczyzny w barze, był oskarżony o napaść seksualną, czy też zaatakowanie popularnego włoskiego DJ’a. Teraz do listy doszły kolejne zdarzenia, do których miało dojść latem 2022 roku.

McGregor zaatakował kobietę?

16 lipca Irlandczyk przebywający na wakacjach na Ibizie miał zaprosić znajomą kobietę na swój jacht podczas imprezy urodzinowej. Wraz z nim była tam także jego partnerka oraz znajomi. McGregor w pewnym momencie miał słownie zaatakować kobietę, po czym, gdy poprosiła innych o pomoc, stał się agresywny, kopnął ją oraz groził, że ją utopi.

Jego zachowanie zmieniło się w jednym momencie. Jakby był opętany. Wiedziałam, że muszę uciekać z łodzi, bo myślałam, że mnie zabije. To przestępca. Myślę, że by mnie zabił, gdybym nie opuściła jachtu – Takie zeznania złożyła na policji w Irlandii.

Sprawdź!  Khabib Nurmagomedov: "Oliveira zasługuje na pas", ale to "Dustin Porier za rok będzie mistrzem"!

Poszkodowana obawiała się o własne życie i skoczyła do wody – Zostawili mnie. Nie porzuciliby nawet psa tak, jak to zrobili ze mną – mówiła kobieta, której pomogła załoga łodzi Czerwonego Krzyża.

Po powrocie do Irlandii złożyła zeznania. Nie zrobiła tego zaraz po całym zajściu, gdyż miała być w szoku i jak najszybciej chciała wrócić do domu.

Na ten moment prowadzone jest śledztwo, a do sprawy odniósł się rzecznik byłego mistrza UFC, który przekazał – Pan McGregor zaprzecza wszystkim oskarżeniom skierowanym przeciwko niemu przez tę panią.

Źródło: ultimahora.es/espn.com

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.