FAME MMA

Boxdel o skandalicznej sytuacji na FAME MMA 10: „Jest mi trochę wstyd za aferę w oktagonie. A wstyd mi najbardziej za to, że…”

Boxdel w ostatnim wywiadzie powrócił do sytuacji z FAME MMA 10, kiedy to po walce Normana Parke z Kasjuszem Życińskim wszedł do klatki i oświadczył, że włodarze złożą protest.

W walce wieczoru jubileuszowej gali były zawodnik UFC zmierzył się z Don Kasjo w formule bokserskiej. Zawodnicy stoczyli 5 rund po 3 minuty i mimo że sędzia odjął jeden punkt Storminowi, zawodnik z Irlandii Północnej i tak wygrał jednogłośną decyzją.

Po ogłoszeniu werdyktu głos zabrali włodarze, którzy oświadczyli, że złożą protest. Boxdel mocno zdenerwowany zakończył wypowiedź słowami – „I ch** mnie to obchodzi”. Następnie upuścił mikrofon i wyszedł z klatki.

Norman Parke nie przejmując się zachowaniem włodarzy, sam poszedł po swoją sztabkę złota. Zarówno Boxdel, jak i Gola zostali mocno skrytykowani przez widzów. Takie zachowanie nie powinny nigdy mieć miejsca. Boxdel przepraszał kilkukrotnie na swoich social mediach i przyznał, że popełnił błąd.

Włodarz FAME MMA 10 wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie i wpis, w którym przeprosił za to, co się wydarzyło, a w komentarzu Stormin odpisał: „Good girl” (Dobra dziewczynka). Wcześniej w jednym z wywiadów powiedział: „Boxdel ssie kuta*a Don Kasjo”.

Kasjusz zawsze był dla mnie w porządku, zawsze dobrze mi się z nim rozmawiało, traktuje go jako dobrego kumpla. Dlatego wiadomo, ale to już się tłumaczyłem, że odwaliłem, jest mi trochę za to wstyd, za aferę w oktagonie pod koniec gali FAME 10. A wstyd mi najbardziej za to, że odebrałem radość z wygranej Normanowi, który zasługiwał na to, żeby oblać go złotem. Powinienem wręczyć sztabkę dla Normana i przybić mu pionę, przytulić go na zasadzie wiadomo piąteczka i taka ziomalska przytulka. A odwaliłem troszkę lipy. Nie jestem gdzieś tam super zadowolony ze swojej reakcji i nie chce na pewno nigdy werdyktu sędziów podważać. Zaraziłem się tą akcją, to jest dla mnie solidna nauczka, która zapamiętam na długo – przyznał Boxdel w ostatniej rozmowie na kanale Aferki.

Sprawdź!  "Będę wyjaśniał sprawiedliwość w tym internecie je*anym" - Don Kasjo nie zgadza się z decyzją Fame MMA

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *