GROMDA

WAZYL wraca do gry! Niepokonany bijok wystąpi na GROMDA 14

Po świetnym występie na poprzedniej edycji GROMDA kolejną szansę dostanie Rafał Szczerbiński, czyli popularny „WAZYL”.

-> Oglądaj GROMDA 14 na żywo!

Już 8 września odbędzie się GROMDA 14, na której to gali nie zabraknie potężnych debiutantów, jak Luke „LOOSE CANNON” Atkin, czy „KOALA”. Kolejne walki w charakterystycznym ringu stoczą też znane twarze: przybysze z zagranicy „TAEDDY”, „BASQUE”, czy Simon „SAVAGE” Henriksen oraz polscy bijocy, jak „GOAT”, czy „REKSIO”.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Kolejną walkę stoczy też „WAZYL”. Rafał Szczerbiński, który może chwali się rekordem 4-0 w walkach na gołe pięści, pokazał się publiczności GROMDA na ostatniej edycji. Tam przez TKO w 3. rundzie pokonał chuligana PSG Paula „Parisa” Bicheta.

Młody gniewny przekocur. WAZYL wraca do gry! Uliczny wojownik, mały, ale wariacik, który zdecydowanie niejednego dzielnicowego osiłka poskładał na blokowych arenach. Nieugięty i walczący zawsze do końca co udowodnił w ostrej i brutalnej solówie z paryskim chuliganem. Czas na kolejną awanturę – czytamy w zapowiedzi Polaka w social mediach GROMDY.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.