FAME MMA

Kolejny mocny atak trenera Oknińskiego na Przemysława Szyszkę! „To patol, co umie…”

Konflikt trenerów Oknińskiego i Szyszki nadal trwa. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów ponownie wbił szpilkę w medialnego oponenta, który w roli zawodnika wystąpi na najbliższej gali FAME 19.

-> FAME 19 obejrzysz wyłącznie w PPV

W karcie walk najbliższej gali Fame MMA dojdzie do wielu hitowych starć. W main evencie Arek Tańcula zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim”, a wcześniej dojdzie do kilku rewanżów. Paweł Tyburski ponownie zawalczy z Alberto, a z kolei jego brat spotka się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Najbardziej elektryzującym zestawieniem jest jednak starcie Wrzosek vs Szeliga.

W karcie walk FAME 19 dojdzie też do pojedynku freakowych, i nie tylko, trenerów. Norbert Daszkiewicz podejmie szkoleniowca Copacabany Przemysława Szyszki. W ostatnim czasie jest sporo szumu wokół jego osoby w związku z odejściem z Uniq Fight Clubu.

Ten temat raz po raz wraca w kolejnych wywiadach, a głos zabierali między innymi fighterzy KSW Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z Fansportu.pl, czy Radosław Paczuski. Również Szyszka raz po raz jest wypytywany o rozstanie z warszawskim klubem, a kolejne wypowiedzi byłych podopiecznych mnożą kolejne zapytania.

Sprawdź!  "Znacie mój numer" - Marcin Wrzosek chętny na walkę z Normanem Parkiem w boksie na Fame MMA

Nie inaczej było w ostatniej rozmowie z portalem InTheCage.pl. Post z wywiadem udostępnił też Mirosław Okniński ponownie wbijając szpileczkę w swojego medialnego oponenta.

– Szyszka to najbardziej overrated trener w Polsce. Zrobili z chłopa drugiego Angelo Dundee, a to jakiś patol, co umie 3 kombinacje na krzyż i brał pod skrzydła chłopa, co se kondoma na głowę zakładał. Wstyd dla tego sportu takie ścierwo przynosi. Ktoś tak napisał. Dużo prawdy w tym jest. Arek Wrzosek i Radek Paczuski dobrze zrobili, że zamienili go na Fabińskiego

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.