MMA

Wasilewski w mocnych słowach o Królikowskim! „Wyjątkowy śmieć. Przebił Marcina Najmana”

Promotor Andrzej Wasilewski zabrał głos w sprawie ostatnich kontrowersji związanych z nową na polskim rynku organizacją freak fightową.

Na Antoniego Królikowskiego spadła ogromna krytyka. Aktor, który jest twarzą Royal Division, w kontrowersyjny sposób promuje pierwszą galę organizacji. Podczas ostatniej konferencji zapowiedział, że w klatce dojdzie do pojedynku pomiędzy sobowtórami Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego.

Po ostrych komentarzach Królikowski opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnił, że był to jedynie sposób na promocję i do żadnego pojedynku sobowtórów nigdy nie dojdzie i w ogóle nie miało dojść. Internauci są jednak przekonani, że gdyby nie krytyka, to prawdopodobnie starcie by się odbyło, a aktor nie tłumaczyłby się w taki sposób.

Wiele osób radzi aktorowi, aby ten przeprosił i jak najszybciej wycofał się ze współpracy z federacją – Zwariowałeś doszczętnie, a przez kontrakty nie potrafisz teraz z tego bagna wybrnąć. Usuń posty, przeproś, przeproś, nie brnij – możemy znaleźć wiele takich komentarzy pod ostatnim postem na Instagramie.

Andrzej Wasilewski ostro o Antonim Królikowskim

Nie tylko Internauci, ale także inni celebryci, czy sportowcy mocno skrytykowali organizację Royal Division oraz Królikowskiego. Tym razem głos zabrał promotor Andrzej Wasilewski, który nie szczędził ostrych słów. Na swoim Twiterze napisał:

Sprawdź!  [WIDEO] Kazik Klimat Kartel prezentuje swoje umiejętności bokserskie przed walką na MMA VIP 3

– Przypadek, który o sto lat świetlnych przebija mocno kontrowersyjny ostatni pomysł na promocję imprezy Marcina Najmana. Nie znam tego pana, ale to jakiś pełen dzban.

Dla mnie mocno kontrowersyjny. Nie podobał mi się. I tyle. To jest dla mnie inna galaktyka. Tam był użyty paskudny człowiek. Tu wykorzystuje się śmierć dziesiątków tysięcy a cierpienia setek tysięcy. Jeśli dla Pana to samo to jest to Pana bzdurne zdanie – odpowiedział na jeden z komentarzy, po czym dodał – Wyjątkowy śmieć.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Jan Błachowicz w najlepszej 10 zawodników MMA na świecie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.