FAME MMA

Ostre spięcie Piotra Szeligi i Normana Parke przed konferencją! „Żabka, wypie***j cieciu malinowy!”

Szykuje się gorąca konfrontacja! Już dziś pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 14, na której zobaczymy starcie Normana Parke z Piotrem Szeligą! Walka ma odbyć się w małych rękawicach, w klatce rzymskiej, w formule K-1, jednak to może jeszcze ulec zmianie! Przed poniedziałkową konferencją zawodnicy spotkali się w lobby hotelowym i doszło do ostrej wymiany zdań. Norman Parke chce zmienić zasady pojedynku.

Już w maju ma dojść do głośnego starcia i wyjaśnienia konfliktu pomiędzy byłym zawodnikiem UFC, a Szeligą. Zawodnik z Rzeszowa na ostatniej gali FAME 13 ciężko znokautował „Araba” i w klatce po pojedynku wyzwał do walki właśnie Normana Parke. Zawodnicy spięli się ze sobą jeszcze przed hotelem na kilka godzin przed FAME 13. Pewny siebie Irlandczyk drwił z Szeligi i mówił, że ten może co najwyżej całować jego buty.

Pojedynek ma odbyć się w małych rękawicach, klatce rzymskiej, w formule K-1, jednak jak się dowiadujemy Norman Parke chce zmienić te zasady! Czyżby obawiał się Piotra Szeligi i tego, że zostałby znokautowany pierwszy raz w karierze? W takim starciu, w klatce rzymskiej może wydarzyć się wszystko!

Przed dzisiejszą konferencją doszło do spięcia pomiędzy zawodnikami. Całe nagranie znajdziecie poniżej. Piotr Szeliga w mocnych słowach zwracał się do Normana – „Who are you? Żabka, wypi*** cieciu malinowy!” – krzyczał Rzeszowianin.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek pewny wyniku walki z Arkadiuszem Tańculą! "Nap***dolę go, będzie mi go żal"

WIDEO:

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

BetClic przedstawił właśnie kursy bukmacherskie.

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 3.00, natomiast na wygraną Normana Parke zaledwie 1.30!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.