MMA

Jurkowski komentuje zatrzymanie patostreamerów! Wbija szpilkę we freaki: „Oby ta formuła cyrkowa…”

Łukasz Jurkowski skomentował głośne zatrzymanie patostreamerów. Nie przepuścił także okazji na wbicie szpilki w federacje freakowe.

W ostatnich dniach dużo mówiło się o Marcinie „Kawiaq” F. Jest to kontrowersyjny streamer, który podczas transmisji na żywo m.in. psikał przypadkowe osoby gazem, a ostatnio razem ze swoim kolegą Bartłomiejem K. przekroczyli kolejną granicę.

W trakcie live’a upokarzali młodą kobietę, którą upili niemal do nieprzytomności, druga została pobita szklaną butelką. Po wybuchu afery uciekli za granicę. Jak twierdzili, znajdują się na Malediwach i są nietykalni. Okazało się jednak, że przebywali w Egipcie, a po powrocie do Polski szybko wpadli w ręce policji. Prokuratura złożyła już wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Ogłoszono im postanowienia o przedstawieniu zarzutów obejmujące fizyczne i psychiczne znęcanie się nad pokrzywdzoną, nieudzielenie pomocy osobie znajdującej się w stanie zagrożenia życia lub zdrowia, usiłowania obcowania płciowego przy wykorzystaniu stanu bezradności jednej z pokrzywdzonych. Nadto jeden z mężczyzn usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu w związku z uderzeniem kobiety butelką szklaną w głowę – przekazała katowicka prokuratura.

Sprawdź!  UFC Vegas 23: Marvin Vettori pokonuje w walce wieczoru Kevina Hollanda jednogłośną decyzją sędziów [RELACJA]

Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Jurkowski, który w jasny sposób dał do zrozumienia, że powinna ich spotkać najgorsza kara:

– Do spodu, bez litości. Niech będą przykładem dla innych, którzy dla „donejtów” zrobią wszystko. Trzeba przynajmniej spróbować zatrzymać te degeneracje społeczeństwa. Ha Tfu!

„Jurasowi” udało się również wbić szpilkę we freak fighty. Jeden z Internautów napisał, że patostreamerzy po wyjściu pewnie dostaną ofertę walki, na co były zawodnik KSW odpowiedział:

– Oby do tego czasu formuła cyrkowa z MMA w tle się wyczerpała.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.