FAME MMA

Wardęga zmiażdżony przez Don Kasjo! Mocne słowa o manipulacji w Pandora Gate! [WIDEO]

Na pierwszym programie przed galą FAME 20 panowie w studio połączyli się z „Don Kasjo”. Kasjusz sporo mocnych słów skierował do Sylwestra Wardęgi.

Jubileuszowy event Fame MMA odbędzie się już 10 lutego w Krakowie. TAURON Arena ponownie będzie gospodarzem freakowego wydarzenia, którego kartę walk poznaliśmy na specjalnym programie. Tam też dowiedzieliśmy się, że oficjalnie do organizacji powróci „Don Kasjo”.

Medialny włodarz konkurencyjnej federacji skrzyżuje rękawice z „Boxdelem”, co będzie rewanżem za pojedynek z listopada 2021 roku. Tym razem panowie zmierzą się w formule K-1.

Dla Michała Barona też jest to swoisty powrót do FAME. Jeden z założycieli organizacji znalazł się w centrum uwagi przez słynną Pandora Gate, czyli aferę pedofilską. „Boxdelowi” nie postawiono żadnych zarzutów, a oprócz wiadomości z przeszłości nie ma żadnych innych dowodów na to, by można było podejrzewać go o najgorsze.

Don Kasjo zmiażdżył Wardęgę!

Sprawę na światło dzienne wraz z „Konopskyym” wyciągnął Sylwester Wardęga, który na wczorajszym programie poinformował, iż nie dojdzie do jego walki z Tomaszem Olejnikiem. „Druid” powołał się na problemy zdrowotne.

Sprawdź!  "Boxdel" ostro o "Paluchu"! Zdradza szczegóły awantury! "Mocne odklejenie, kryzys wieku średniego. Powiedziałem, że ma wyp***alać"

W pewnym momencie reżyserka połączyła się z „Don Kasjo”. Życiński przewidując, że nie spotka Sylwestra na żadnej z konferencji postanowił mu wygarnąć na antenie, co sądzi o bodaj najgłośniejszym w ubiegłym roku materiale.

Wielki niby „szeryf Internetu”, a w…bałeś swojego przyjaciela. (…) Poruszyłeś jego sprawę i co to zmieniło? Powiedz mi: co się zmieniło, że poruszyłeś jego sprawę i dalej siedzicie razem? Tyle miilionów ludzi widziało jego prostą manipulację. Możliwe, że więcej ludzi tam w ch…ja zrobił i przez to mają zniszczone życie.

To, że Boxdel ma dużo ludzi obok siebie i go wyprostowali, to akurat fajnie, udało mu się. Ale możliwe, że inni nie mają takiego poparcia i takich mediów. A ten im zniszczył życie i wy go popieracie. Dla mnie jest zwykłą k…wą i tyle.

Zobacz wywiad po programie CAGE przed FAME 20:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.