FAME MMA

Walka Łaszczyka w FAME to upadek boksu? Trener Raubo odpowiada na pytania kibiców: „Jest wielkim ryzykantem. To bardziej upadek menedżerów, promotorów”

W ostatnim wywiadzie Zbigniew Raubo odpowiedział na pytania kibiców. Dotyczyły one między innymi nadchodzącej walki Kamila Łaszczyka z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

Internauci byli ciekawi, jakie trener ma zdanie na temat zestawienia, które będzie main eventem FAME 17, gdyż obaj zawodnicy staną przed dużym wyzwaniem. Łaszczyk, który jest pięściarzem, zadebiutuje w całkiem nowej formule, natomiast „Ferrari” zmierzy się z prawdopodobnie najtrudniejszym rywalem w karierze.

Trener Raubo o Kamilu Łaszczyku

W rozmowie z portalem fansportu.pl od jednego z widzów padło pytanie – Czy Łaszczyk w FAME świadczy o upadku boksu? Czy jest szansa na odrodzenie? – Trener w odpowiedzi przyznał, że świadczy to nie o upadku dyscypliny, a raczej promotorów czy menedżerów, którzy nie są w stanie zorganizować niepokonanemu zawodnikowi dużych pojedynków.

Kilkukrotnie wspominał, że jest przeciwny takiemu zestawieniu, gdyż Łaszczyk, który ma aspiracje do walki o mistrzostwo świata, nie powinien brać udziału w tego typu wydarzeniach. Jednocześnie podkreślił, że to prywatna sprawa każdego zawodnika, w jaki sposób zarabia swoje pieniądze.

– Ja jestem przeciwnikiem tej walki, ale jeżeli ma możliwość zarobienia pieniędzy, to niech to robi. Jest to duże ryzyko, jest wielkim ryzykantem. Ja nie zabraniam nikomu zarabiać pieniędzy, wychodzi do chłopa w uczciwej walce, wszystko fajnie. Czy to jest upadek polskiego boksu? Bardziej upadek organizacji, menedżerów, promotorów.

– Kto się urodziłem mistrzem świata to i tak będzie, kto się urodził mistrzem olimpijskim, to i tak będzie. Ktoś, kto będzie chciał być wielkim mistrzem, to żadne walki freakowe mu nie przeszkodzą.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Sprawdź!  Ferrari mocno o porażce Tańculi: "KSW się marzy niektórym, a kończy się na Wiewiórze"

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.