FAME MMA

(VIDEO) Face to face „Don Kasjo” vs Marcin Wrzosek i „Boxdel”! Awantura z włodarzem FAME!

Właśnie zakończyła się ceremonia ważenia przed nadchodzącą galą FAME 12. Zawodnicy dopełnili wszystkich formalności i po raz ostatni przed starciem w oktagonie stanęli twarzą w twarz.

Już jutro odbędzie się 12 edycja gali FAME, na której dojdzie do hitowych pojedynków. Przewiduje się, że wydarzenie pobije rekord sprzedaży PPV przede wszystkim za sprawą dwóch emocjonujących zestawień, które przyciągają ogromną uwagę kibiców.

Na karcie walk znalazł się pojedynek Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, który zastąpi kontuzjowanego syna. Dużym zainteresowaniem cieszy się również kolejny pojedynek Kasjusza Życińskiego z profesjonalnym zawodnikiem MMA.

Tym razem „Don Kasjo” zawalczy z byłym mistrzem KSW w kategorii piórkowej Marcinem Wrzoskiem. Pojedynek jest zakontraktowany na pięć odsłon i odbędzie się w formule bokserskiej.

Dodatkowe emocje zapewnia starcie, które zostało ogłoszone dopiero na wczorajszym cage’u. Po walce z Wrzoskiem, do klatki wejdzie włodarz organizacji „Boxdel”, który również zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Popularny freak fighter stoczy więc dwa pojedynku jednego wieczoru.

Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły nadchodzącej gali FAME 12, która będzie bez wątpienia jednym z największych wydarzeń w świecie freak fightów.

Sprawdź!  Prezes FAME o negocjacjach z Materlą i Kołeckim! "Mamy co najmniej kilka opcji. Pojawiły się rozmowy, szczególnie jeśli chodzi o..."

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

-> KUP DOSTĘP DO FAME MMA 12

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk
Sprawdź!  Mateusz Gamrot chce walki z Don Kasjo! Życiński odpowiada: "Może mu na sparingach wbili za dużo i się popier***o w głowie."

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *