KSW

Ostatnią walkę wygrał w 2014 roku! Na KSW 79 zawalczy z Philem De Friesem o mistrzowski pas!

Potwierdziły się przypuszczenia kibiców. Podczas gali w Czechach Phil De Fries stoczy rewanż z zawodnikiem, który od kilku lat jest na sportowej emeryturze.

W ostatnim czasie spekulowano na temat przeciwnika, z którym Brytyjczyk zmierzy się w main evencie KSW 79. Na równo miesiąc przed wydarzeniem federacja ogłosiła, że Phil De Fries ponownie zawalczy ze swoim pogromcą i ma szansę się zrewanżować.

Rywal De Friesa ostatni raz wygrał w 2014 roku!

Todd Duffee, czyli nowy nabytek KSW po raz pierwszy zmierzył się z Brytyjczykiem na gali UFC 155 w 2012 roku i zwyciężył w nieco ponad dwie minuty. Od tamtego czasu tylko trzykrotnie wchodził do klatki i wygrał jedno starcie, poniósł porażkę, a ostatni pojedynek w 2019 roku zakończył się w pierwszej rundzie jako no-contest.

Natomiast Brytyjczyk od przegranej z Duffee walczył aż 17 razy i zanotował 13 wygranych. Ma aktualnie na swoim koncie 10 zwycięstw z rzędu i wydaje się, że Amerykanin, którego ręka ostatni raz powędrowała w górę w grudniu 2014 roku nie ma większych szans na przerwanie świetnej passy mistrza.

Sprawdź!  Mamed o Pudzianowskim przed KSW 77: "On jest nienormalny, będzie do 60-tki walczył. Motywuje mnie"

W okrągłej klatce De Fries jest niepokonany i przed czasem skończył 6 na 8 pojedynków, a w ostatnich starciach dominował nad swoimi rywalami, którzy nie byli w stanie zagrozić mu odebraniem tytułu. Zestawienie Brytyjczyka z Duffee jest dla wielu kibiców większym zaskoczeniem niż podpisane kontraktu z 40-letnim Kendallem Grovem, który na ostatniej gali stoczył rewanż z Michałem Materlą.

Źródło: Twitter/KSW

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.