PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Zusje” zmiażdżyła Godlewską! Błyskawiczne zwycięstwo na Prime MMA 4!

Za nami drugie tego wieczoru starcie kobiet. Wielu kibiców uważało, że jest to największy missmatch na całej karcie walk Prime Show MMA 4.

Ponownie w akcji zobaczyliśmy Kamilę „Zusje” Smogulecką. Stanęła ona do swojej 6 walki w życiu i weszła do klatki z bilansem 2 zwycięstw i 3 porażek. Pokonała Dagmarę Szewczyk oraz Martę Rentel. Natomiast poniosła porażki z Martą Linkiewicz, Kamilą Wybrańczyk i Anielą Bogusz.

Dla jej rywalki Moniki Godlewskiej był to powrót do klatki po trzyletniej przerwie. Ma ona za sobą dwie porażki w klatce FAME. Najpierw przed czasem przegrała z Martą Linkiewicz, a następnie została rozbita przez Ewelinę Kubiak.

„Zusje” była jedną z największych faworytek na całej karcie walk, a po wczorajszym media treningu kibice nie mieli wątpliwości, że to ona wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Godlewska zapowiedziała jednak, że zamierza wszystkich zaskoczyć.

RELACJA

RUNDA 1

Zusje podchodzi z prostymi, Godlewska stara się nie zrażać i również trafia! Po Zusje widać jednak doświadczenie, podchodzi Esmeralda, oberwała w tył głowy. Sędzia… wykonał liczenie. Wracają do walki, Zusje trafia często raz za razem, a Godlewska poddaje walkę!

Sprawdź!  (VIDEO) Norman Parke szantażował Prime MMA?! Prezes federacji zdradza kulisy negocjacji!

Oficjalny wynik: „Zusje” wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.