PRIME SHOW MMA

Norman Parke wycofuje się z walki! Nie weźmie udziału w Prime Show MMA 4!

Norman Parke na swoich social mediach potwierdził, że nie dojdzie do pojedynku, jaki miał stoczyć podczas sobotniej gali z Adamem Oknińskim.

„Stormin” to zawodnik, który wielokrotnie sprawiał sporo problemów organizacjom i nie dogadywać się z włodarzami. Między innymi był w konflikcie z szefami KSW, przez co w ostrych słowach obrażał Martina Lewandowskiego. Następnie za nieprzestrzeganie zapisów kontraktu został zwolniony z FAME. Teraz kilka dni przed galą ogłosił, że nie weźmie w niej udziału.

Norman Parke nie zawalczy na Prime Show MMA 4!

Jak wiadomo, chodzi o wagę rywala. Temat ten został już poruszony podczas ostatniego programu Zadyma, kiedy to Parke stwierdził, że dogadywał się na całkiem inne warunki. Oświadczył, że jeśli rywal nie będzie ważył w dniu walki maksymalnie 100 kilogramów, to do pojedynku nie dojdzie.

W klatce może wydarzyć się wszystko. Jeżeli dajesz kogoś cięższego o 25 kilogramów ode mnie, to może wydarzyć się krzywda – tłumaczył Parke.

Następnie ze studia skontaktowano się z menedżerem Adama Oknińskiego. Zapewniał on, że nie było mowy o takich warunkach, zawodnik miał jedynie ważyć 100 kg w dniu oficjalnego ważenia, a nie walki:

Sprawdź!  Szeliga chce walczyć z Normanem Parke na gołe pięści! "Spięliśmy się, nagle zaczął mnie obrażać"

– My w kontrakcie mieliśmy zawarte, że jest 100 kg. Dziś zaczęliśmy o tym rozmawiać, no i też oglądam tę konferencję i nie wiem jak odpowiedzieć. Kontrakt przygotowaliśmy tak, że Adam będzie ważył 100 kilogramów, ale nigdy nie było rozmów, że to będzie w dniu walki.

W odpowiedzi wyjaśnił, że sytuacja miała wyglądać tak samo jak w walce z Szeligą. On też musiał wypełnić limit w dniu walki:

– Wychodzą tu kłamstwa… w momencie, w którym on będzie ważył w piątek 100 kg, to w sobotę będzie ważył ile 107-109? Oni o tym dobrze wiedzieli wcześniej. To taka sama sytuacja, jak przy walce z Szeligą na FAME MMA, gdzie było ustalone, że on ma ważyć w dniu walki 100 kg. Te Polskie kontrakty są pochrzanione, każdy tłumaczy je na swój sposób, mam wyje***e. Mam nadzieję, że Adam dostanie walkę z kimś innym, ale to nie będę ja.

Wygląda na to, że zawodnicy nie doszli do porozumienia i Parke ostatecznie zdecydował się wycofać z walki, co ogłosił za pośrednictwem social mediów. Tym razem jednak wpis nie został usunięty tak jak miało to miejsce wielokrotnie w przeszłości, kiedy np. kończył karierę, czy odmawiał udziału w galach.

Sprawdź!  Znamy rywala Normana Parke! Wiemy, z kim zawalczy na Prime Show MMA! "O tej walce mówiło się od wielu miesięcy"

– Z przykrością ogłaszam, że moja walka na Prime MMA w tym tygodniu została odwołana. Życzę wszystkim powodzenia w walkach!

Warto jednak poczekać na oficjalne ogłoszenie ze strony federacji. Być może będzie ona w stanie dogadać się z Irlandczykiem i ten ostatecznie zawalczy na gali Prime Show MMA 4.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.