PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Popek” na deskach! „Don Kasjo” nokautuje w drugiej rundzie!

Za nami main event gali Prime Show MMA 4. W starciu wieczoru dzisiejszego wydarzenia Kasjusz Życiński zmierzył się z „Popkiem”.

Dla „Don Kasjo” była to już 9 walka we freak fightach. Wygrał 8 pojedynków i poniósł porażkę jedynie z Normanem Parke. Ostatni raz oglądaliśmy go w akcji na pierwszej edycji Prime MMA, kiedy to zmierzył się z Mateuszem Murańskim i udzielił mu lekcji boksu.

„Popek” natomiast stanął przed dużym wyzwaniem, gdyż stoczył swoją pierwszą walkę w boksie. Dotychczas bił się jedynie w formule MMA, gdzie jego rekord wynosi 4 zwycięstwa i 5 porażek. Ostatnią walkę stoczył w marcu i przegrał przez kontuzję z Normanem Parke. Już po kilkudziesięciu sekundach sędzia musiał przerwać starcie, gdyż raper doznał złamania dłoni.

Co ciekawe, „Don Kasjo” przyznał, że walka z „Popkiem” będzie świetnym testem przed kolejnym wyzwaniem. Podczas konferencji zdradził bowiem, że chciałby sprawdzić się w walce z Mariuszem Pudzianowskim. Z dużym szacunkiem wypowiedział się na temat byłego strongmana i zaproponował pojedynek bokserski na małe rękawice.

RELACJA

WIDEO:

RUNDA 1

Sprawdź!  Norman Parke nie wystąpi na Prime MMA 4?! Twarde stanowisko Irlandczyka! "Te polskie kontrakty są pochrzanione"

Don Kasjo trzyma dystans, rzuca się na niego Popek, ale z łatwością przyjmuje to Kasjusz. Lewy prosty na dół w jego wykonaniu, zachęca rywala do ataków. Popek sięga krótkim sierpem, zaraz dokłada prawy, ale kontruje go Życiński prostymi na tułów. Kasjusz trafia, mocny prawy na twarz, ale Popek odpowiada pojedynczymi zrywami. Dobry unik Mikołajuwa, Don Kasjo cały czas podchodzi, ale tylko się uśmiecha na ciosy rapera. Kasjusz atakował do końca, ale zobaczymy drugą rundę.

RUNDA 2

Don Kasjo bije cały czas na gardę, ale trafia prawym crossem. Dokłada zaraz niski na korpus, a Popek szarżuje z uderzeniami. Dobrze zasłania się Życiński, odpowiada mocną kombinacją na tułów i głowę! Rozbity raper, coraz więcej ciosów Don Kasjo. Mocna szarża włodarza Prime i Mikołajuw ląduje na kolanach. Wstaje na nogi, ale sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.