PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Bagieta” zdominowany w pierwszej rundzie! „Kamerzysta” nokautuje na Prime Show MMA 4!

Do klatki Prime Show MMA powrócił „Bagieta” nazywany „Królem freak fightów”. Stoczył on bokserski pojedynek z „Kamerzystą”.

Dla Michała Gorzelańczyka był to drugi pojedynek we freak fightach. W debiucie zmierzył się z Janem Pateckim i poddał swojego rywala. Następnie stanął do walki z „Robalinim”. Tym razem próbował różnych technik, żeby skończyć swojego przeciwnika i finalnie ponownie udało mu się zwyciężyć przed czasem.

Rywalem ulubieńca kibiców był „Kamerzysta”, który również stoczył swoją drugą walkę. Tym razem zmierzył się jednak ze swoim najtrudniejszym rywalem. W pierwszym starciu błyskawicznie znokautował znacznie mniejszego Kruszwila, natomiast w drugim pojedynku zawalczył w budce telefonicznej. Błyskawicznie łokciami zmasakrował Kubę Lasika, który nie stawiał żadnego oporu.

Tym razem pojedynek nie odbył się w formule MMA, a na zasadach boksu w małych rękawicach. Co ciekawe dozwolone były trzy kopnięcia, a „Bagieta” zapowiadał, że z chęcią je wykorzysta.

RELACJA

RUNDA 1

Kamerzysta natychmiast rusza i ląduje na deskach Bagietka! Jest liczenie sędziego, wraca do gry Gorzelańczyk. Obrywa po raz kolejny, mocna seria i prawy znów sprowadza Bagietkę na ziemię. Od razu rusza Wawrzyniak, łapie się siatki Bagietka i sędzia przerywa walkę!

Sprawdź!  Norman Parke wycofuje się z walki! Nie weźmie udziału w Prime Show MMA 4!

Oficjalny wynik: Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak wygrywa przez TKO w 1. rundzie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.