FAME MMA

(VIDEO) Zero presji, a w stawce TRZY pasy! „Wynik będzie inny!”

Już jutro hitowa gala Fame MMA 15! W piątek 26 sierpnia odbędzie się arcyciekawy rewanż, którego stawka jest bardzo wysoka: Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Aniela „Lil Masti” Bogusz.

-> DOSTĘP DO FAME MMA 15 PPV KUPISZ TUTAJ!

Aż trzy lata przyszło kibicom czekać na rewanż najlepszych freak fighterek w Polsce! Odpowiedź na to pytanie da walka wieczoru Fame MMA 15„Linkimaster” vs. „Lil Masti”. Na gali z numerem 4. zwyciężyła Aniela Bogusz, po bardzo szybkim finiszu przez uderzenia w krucyfiksie. Od tamtej pory jednak Linkiewicz nie przegrała żadnego spotkania i została mistrzynią wagi koguciej w Fame MMA.

-> Wykup PPV Fame MMA 15 JUŻ DZIŚ!

Na pewno posiadam dużo więcej umiejętności. Pokonuję coraz lepsze rywalki i przeciwniczki się kończą… Wydaje mi się, że wynik będzie inny! – powiedziała w rozmowie z Maciejem Turskim „Linkimaster”.

Czuję głód tej walki, nie mogę się doczekać. Ja wiem, że w stawce są trzy pasy, ale nie czuję na sobie presji. Chciałabym po prostu wygrać. Jestem przyzwyczajona do walki w pełnym dystansie, też chcę, żeby widzowie mieli co oglądać, więc mam nadzieję, że będą to 3 pełne rundy.

Po trzech latach rozbratu do federacji powróciła „Lil Masti”. Niepokonana dotychczas zawodniczka chce udowodnić, że zasługuje na miano Królowej Freak Fight!

Sprawdź!  Ostre spięcie Piotra Szeligi i Normana Parke przed konferencją! "Żabka, wypie***j cieciu malinowy!"

Zostałam potraktowana z klasą przez włodarzy, więc jest super. Wiem, jaką pracę włożyłam. Mam 100% pewności siebie… Przyszłam po trzy pasy!

Poniżej nagranie i wypowiedzi bohaterek main eventu Fame MMA 15. „Linkimaster” i „Lil Masti” zmierzą się o pasy Królowej Freak Fight, wagi koguciej kobiet Fame MMA oraz wagi OPEN kobiet Fame MMA.

Kursy bukmacherskie na walkę Marta Linkiewicz vs. Aniela Bogusz

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.