FAME MMA

„Bądź w tym oktagonie gotów zginąć, bo ja będę gotowy zabić” – zapowiedź walki Dawid Malczyński vs. Adrian Polański 3 na Fame MMA 10 [WIDEO]

W najbliższy weekend odbędzie się Fame MMA 10. Na tej gali dojdzie do zakończenia trylogii pomiędzy Adrianem „Polakiem” Polańskim a Dawidem Malczyńskim. Stawką w tym boju będzie pas mistrzowski w wadze do 77 kilogramów.

Panowie spotkali się po raz pierwszy na Fame MMA 2. Wtedy po ciekawym pojedynku zwyciężył Dawid Malczyński. To był jego debiut w organizacji Fame MMA. Do ich rewanżu doszło ponad rok później na gali Fame MMA UK. Tym razem po wyrównanym boju zwyciężył Polański.

Dawid Malczyński dla Fame MMA walczy już od prawie trzech lat. Przegrana z „Polakiem” była jego jedyną porażką w tej organizacji. Przez pierwsze kilkanaście miesięcy jego trenerem był zawodnik KSW Grzegorz „Szuli” Szulakowski. W swoim ostatnim boju na gali z numerem 7 pokonał Wojciecha Golę.

Adrian Polański jest związany z Fame MMA od ich pierwszej gali, gdzie w co-main evencie w walce bokserskiej pokonał Daniela „Magicala” Zwirzyńskiego. Jest on jednym z najdłużej walczących zawodników w tej organizacji. W ostatnim czasie jest znany z konfliktu z Amadeuszem Roślikiem. Ich pierwsze starcie odbyło się w 2019 roku na Fame MMA 4, gdzie na punkty wygrał Adrian. Rewanż odbył się na gali z numerem 7, gdzie przez nielegalne kopnięcie „Ferrari’ego” przez dyskwalifikację wygrał „Polak”

OTWÓRZ KONTO I OBSTAWIAJ FAME MMA 10!

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Mirosław Okniński o ostatnim nokaucie Ferrariego podczas wywiadu! "Zawszę uczę moich zawodników, że na atak odpowiadamy huraganem"

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński*

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas mistrzowski
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński – o pas mistrzowski
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr “Miejski Drwal” Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

DOSTĘP DO FAME MMA 10 – WYKUP TUTAJ

Gala Fame MMA 10 odbędzie się 15 maja.

źródło: Fame MMA, Youtube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *