FAME MMA

(VIDEO) Marcin Wrzosek znów lżejszy od rywala! „Dość pie***lenia, bijemy się na śmierć i życie!”

Już jutro kolejna walka Marcina Wrzoska! Tym razem były mistrz KSW spotka się na Fame MMA 15 w pojedynku bokserskim z „Sariusem”.

-> DOSTĘP DO FAME MMA 15 PPV KUPISZ TUTAJ!

„Sarius” długo musiał czekać na swój debiut w największej europejskiej federacji freak fight. Popularny raper miał zadebiutować już w ubiegłym roku, jednak kolejni rywale odmawiali. W końcu stanęło na byłym mistrzu KSW!

Efekt finalny będzie jutro, ale jestem bardzo zadowolony. – skomentował swoje przygotowani „Sarius”, któremu udało się zrzucić aż 16 kilogramów! – Zaczynałem od 108 kg, ale udało się. Jestem bardzo zadowolony.

– Dzisiaj miałem najlepsze śniadanie jakie jadłem, a jutro… mam nadzieję na najlepszą kolację! – zakończył swoją wypowiedź raper.

Marcin Wrzosek stoczył już jedną walkę w formule bokserskiej, jednak przegrał z „Don Kasjo”. Do Fame MMA 15 „Polish Zombie” podchodzi jednak na fali dwóch wygranych. Jedną zdobył pokonując w walce na gołe pięści Vaso Bakocevicia. W ostatniej, zaledwie w ubiegłym miesiącu, pokonał przez TKO cięższego o ponad 70 kilogramów Piotra Kałuskiego!

Sprawdź!  Kubańczyk o otyłości i tolerancji: "Jak widzę pierdo*enie raperów, że są grubasami i trzeba ich tolerować, to..."

Maćku, dość pie***lenia. Jutro wychodzimy i bijemy się k***wa na śmierć i życie! – krótko powiedział Wrzosek.

-> Wykup PPV Fame MMA 15 JUŻ DZIŚ!

Poniżej nagranie z ceremonii ważenia zawodników. „Polish Zombie” ponownie musi zmierzyć się z cięższym rywalem, jednak tym razem różnica jest o wiele mniejsza.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs. „Sarius”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.