FAME MMA

(VIDEO) Zapowiedź Murańscy vs Tańcula! „Zadałeś bezkarnie 156 ciosów. Nie masz żadnych szans”

Już w ten piątek odbędą się dwa wyczekiwane debiuty, czyli pojedynki Arkadiusza Tańculi z Jackiem oraz Mateuszem Murańskim. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź tych zestawień.

Do pierwszej konfrontacji z Murańskimi doszło na FAME 10, kiedy to „Aroy” zmierzył się z debiutującym Mateuszem. Pomiędzy nimi było bardzo dużo złej krwi i Tańcula od razu ruszył z ciosami na rywala. Szybko jednak się wystrzelał i nie zobaczyliśmy nokautu, tylko decyzję sędziowską.

Zaraz po wygranej walce Tańcula stracił przytomność, a Mateusz zapowiedział, że chce rewanżu. Do drugiego starcia miało dojść na FAME 12, jednak młody „Muran” doznał kontuzji i na kilka dni przed galą Jacek postanowił zastąpić swojego syna.

Zapowiedź konfrontacji Murańscy vs Tańcula

Po raz pierwszy zobaczyliśmy wtedy klatkę rzymską, w której Tańcula brutalnie rozbił swojego rywala. Bezradny Jacek kilkukrotnie ugryzł przeciwnika i bez przerwy łapał siatki, za co został zdyskwalifikowany w czwartej rundzie. Od razu po porażce wyjaśnił, że był mocno kontuzjowany, przez co nie był w stanie zadawać ciosów oraz zażądał rewanżu.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański opluty w drodze do szatni! Mocna reakcja jego żony w kierunku publiki na FAME 16!

Do oby dwóch walk dojdzie już w ten piątek. Najpierw Tańcula zmierzy się z Mateuszem, a następnie z jego ojcem. Tym razem „Aroy” zamierza całkowicie zakończyć swój konflikt z Murańskimi i nigdy więcej do niego nie wracać. Kibice uważają jednak, że nie będzie to tak łatwe, jak za pierwszym razem, gdyż teraz przeciwnicy są lepiej przygotowani.

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź walki, w której Jacek oświadcza, że tym razem Tańcula nie będzie miał najmniejszych szans. Podobnie wypowiedział się jego syn:

– Poprzedniego starcia nie nazywam walką, to była gra do jednej bramki z przyczyn oczywistych. Chodziło o stan mojego zdrowia. Ja walczyłem tylko ze sobą i ze swoim zerwanym bicepsem. Biceps jest sklejony, łokieć naprawiony, także jestem w pełni zdrowy. Arek, Arek, Arek Tańcula, zadałeś mi 156 ciosów, bezkarnie. Nie masz żadnych szans, żadnych, kiedy wyjdę do ciebie zdrowy, żadnych. I ja to wiem i ty to wiesz – zapowiedział Jacek.

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Piotr Szeliga marzy o debiucie w KSW! "Moim sportowym marzeniem jest zawalczenie w federacji sportowej, jaką jest KSW"

Kursy jeszcze kilka dni temu na starcie z Mateuszem były wyrównane i wynosiły 1.82. Aktualnie bukmacher w roli faworyta stawia Arkadiusza Tańculę:

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych problemów z Jackiem Murańskim. Nawet jeśli starszy z freak fighterów w poprzednim pojedynku wyszedł do klatki z kontuzją, „Aroy” nadal jest ogromnym faworytem.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.