High League

(VIDEO) Najman rozpoczął przygotowania. Prezentuje walkę z cieniem: „Akcja utylizacja rozpoczęta”

Marcin Najman zaprezentował walkę z cieniem przed nachodzącym hitem, do którego dojdzie na gali High League 6 w marcu 2023 roku.

„El Testosteron” już za kilka miesięcy powróci do klatki po błyskawicznej porażce w starciu z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem. Tym razem zmierzy się z Jackiem Murańskim, jednak nie będzie to pojedynek w formule MMA, a starcie na brutalnych zasadach z dozwolonymi soccer kickami czy stompami.

Co ciekawe, Najman nie nazywa tego walką, tylko misją. Wierzy w to, że jest w stanie usunąć swojego przeciwnika z Internetu. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przyznał:

– Moja misja polega na tym, żeby to szaleństwo definitywnie z Internetu wyeliminować. (…) To jest misja. To nie jest walka, to jest misja, utylizacja starego fraglesa, mitomana. Wszedł przebojem do Internatu, głupota podbija wszystkie możliwe zasięgi, ale to się skończy.

Najman prezentuje formę przed walką z Murańskim

Na ten moment nie ma jeszcze kursów bukmacherskich, ale zapewne to Najman będzie faworytem. Przede wszystkim jest znacznie bardziej doświadczony niż jego rywal. „El Testosteron” toczył pojedynki w boksie, kickboxingu, a także MMA. Pokonał m.in. takich rywali jak „Bonus BGC”, „Daro Lew”, „Rysiu Szczena”, czy „Misiek z Nadarzyna”.

Sprawdź!  Pierwszy wpis Brodnickiej po porażce: "Ostatnie tygodnie to walka z bólem i przekraczaniem własnych granic podczas rehabilitacji złamanej nogi"

Murański natomiast ma na swoim koncie trzy porażki. Dwukrotnie przegrał z Arkadiuszem Tańculą, a w ostatnim starciu został rozbity przez Roberta Pasuta

Najman jest przekonany, że wygra to starcie przez nokaut lub dyskwalifikację rywala. Na swoich social mediach opublikował właśnie nagranie z treningu, przy którym napisał – Akcja „Utylizacja” rozpoczęta. 18 marca finał.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.