UFC

(VIDEO) Zalana łzami Jędrzejczyk zabrała głos po zakończeniu kariery! „To był honor. Zawsze będę żołnierzem UFC”

Podczas gali UFC 275 do klatki powróciła Joanna Jędrzejczyk. Niestety poniosła kolejną porażkę w szeregach największej organizacji MMA na świecie i zdecydowała się zakończyć karierę.

Podczas wydarzenia w Singapurze ponownie zmierzyła się z Zhang Weili. Tym razem pojedynek zakończył się już w drugiej odsłonie po ciężkim nokaucie. Chinka trafiła Jędrzejczyk obrotowym backfistem, po którym Polka wylądowała na deskach.

Po porażce była mistrzyni zostawiła rękawice w oktagonie i w rozmowie z Danielem Cormierem ogłosiła, że kończy zawodową karierę MMA.

Jędrzejczyk po zakończonej karierze

Zawodniczka po gali UFC 275 wzięła udział w konferencji prasowej, na której zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Przyznała, że nie zamierza rozstawać się ze sportem i będzie chciała spróbować swoich sił, jako menadżer.

– Przez lata powtarzałam, że jestem żołnierzem UFC. Kocham was. Chcę pojechać na wakacje. Chcę uczestniczyć w international fight week i być blisko tego. W przyszłości chcę zostać najlepszym menadżerem, jakim mogę być, uczyć się od najlepszych. (…) Tak, chcę być blisko sportu. Urodziłam się, żeby być mistrzem UFC i wykorzystałam moją szansę, jak tylko mogłam. Czas na kolejne pokolenie.

Jędrzejczyk wspomniała również, że dotrzymała słowa i tak, jak zapowiadała, nie zamierza zmieniać organizacji, tylko zakończyła swoją karierę w UFC – To był honor i będę żołnierzem UFC na zawsze. Lata temu powiedziałam, że zakończę karierę w UFC i to się dzisiaj dzieje.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jan Błachowicz zna nazwisko kolejnego rywala! "Mogę ci powiedzieć tak, że ja już mam rywala..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.