UFC

(VIDEO) Fani pożegnali Jędrzejczyk po ostatniej walce w karierze: „Dziękuję wam! Kocham was”

Za nami gala UFC 275 w Singapurze, podczas której Joanna Jędrzejczyk ponownie zmierzyła się z Zhang Weili.

Była mistrzyni powróciła do klatki po ponad 2-letniej przerwie, kiedy to po raz pierwszy zmierzyła się z Chinką. Tamto starcie zostało uznane za jedną z najlepszych walk w historii MMA kobiet.

Teraz doszło do rewanżu, który niestety zakończył się ciężkim nokautem. Weili w drugiej odsłonie trafiła Jędrzejczyk obrotowym backfistem i Polka wylądowała na deskach.

Kibice żegnają Joannę Jędrzejczyk po UFC 275

Dla byłej mistrzyni walka na gali UFC 275 to ostatnie starcie w karierze. Jędrzejczyk zostawiła rękawice w oktagonie i ogłosiła, że czas na kolejny etap w jej życiu. Na konferencji dodała, że nie zmierza rozstawać się ze sportem i w przyszłości chce być menadżerem.

Jędrzejczyk, która ma wielu kibiców na całym świecie została przez nich pożegnana, gdy schodziła do szatni oraz gdy opuszczała Singapore Indoor Stadium.

Duża część fanów oraz osób ze świata MMA również za pośrednictwem social mediów podziękowało zawodniczce za wszystkie emocjonujące pojedynki, jakie stoczyła w klatce.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jędrzejczyk w walce o pas BMF? Polka gotowa zawiesić emeryturę w każdej chwili!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.