ONE Championship

Roberto Soldić w strachu? „Nie jestem pewien, czy chce walki ze mną”

Żywa legenda federacji ONE Championship, jak i azjatyckiej sceny MMA, Aung La N Sang, jeszcze w tym miesiącu powróci do akcji. Okazuje się jednak, że „The Burmese Python” miał przywitać w organizacji Roberto Soldicia.

-> Odbierz BONUS na walkę Roberto Soldicia!

Reprezentujący Mjanmę fighter w ONE walczy nieprzerwanie od 2014 roku. Aung La N Sang jeszcze 2 lata temu mógł się pochwalić dwoma pasami mistrzowskimi singapurskiej federacji – kategorii średniej oraz półciężkiej.

Na gali ONE 163 spotka się on z inną legendą azjatyckiej sceny, znanym z walk w UFC Yushinem Okamim. Zanim jednak „The Burmese Python” złożył podpis na kontrakcie na ten pojedynek, krążyły plotki, iż przywita on byłego mistrza KSW, Roberto Soldicia.

Chorwat jak pamiętamy w swoim ostatnim występie pokonał Mameda Khalidova zgarniając pas wagi średniej i chwilę później straszył wyzwaniem ówczesnego championa dywizji półciężkiej, Tomasza Narkuna. Ostatecznie jednak po miesiącach gdybania „RoboCop” poinformował fanów iż został fighterem ONE Championship.

Co zaś tyczy się pojedynku z Aungiem La N Sangiem, o ile byłoby to bardzo interesujące starcie, 37-letni były podwójny mistrz nie jest przekonany, czy Soldić chciałby się z nim zmierzyć. Powiedział o tym w rozmowie z The MMA Super Fan:

Walczy w kategorii półśredniej, a to całkiem inna dywizja od mojej. Nie mam pojęcia, nie wiem. To znaczy nie jestem pewien, czy on chce walki ze mną.

Roberto Soldić zadebiutuje w ONE 3 grudnia. Jego rywalem będzie niepokonany Rosjanin, Murad Ramzanov.

Sprawdź!  Ben Askren twarzą w twarz z YouTuberem, Jake Paul'em! Walka już dzisiaj w nocy! [WIDEO]

Kursy bukmacherskie na walkę Soldić vs. Ramzanov

Walkę Roberto Soldić vs. Murad Ramzanov obstawić można u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.