High League

(VIDEO) Wielka awantura na face-to-face! Denis nie wytrzymał i uderzył Alana łokciem!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą High League 2. Zawodnicy ostatni raz przed pojedynkiem w klatce mieli okazję stanąć twarzą w twarz.

Pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim po raz kolejny doszło do awantury. Zawodników otoczyła ochrona, jednak to i tak niewiele pomogło. Poprzednio podczas konferencji i „Rundek” Denisowi puściły nerwy i uderzył swojego rywala.

W wykonaniu „Bad Boya” widzieliśmy już liścia oraz uderzenie pięścią. Teraz w ruch poszedł łokieć! Od momentu jak weszli na scenę, było bardzo gorąco. Pewny siebie Alan podszedł do przeciwnika i zderzył się z nim głową. Załęcki od razu wyprowadził cios łokciem, a do akcji wkroczyła ochrona.

Prowadzący ceremonię Pawłowski oraz Malik Montana próbowali jeszcze raz doprowadzić do face-to-face, jednak i tym razem Załęcki ruszył w kierunku rywala, a fightera musiało chwycić kilku ochroniarzy naraz. Alan Kwieciński odpuścił po tym i zszedł ze sceny.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Sprawdź!  Znokautowany trener Bonusa BGC tłumaczy się po bójce z Ferrarim: "Poślizgnąłem się o wykładzinę"

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Ja stanąłem normalnie, podszedł do mnie z banią pierwszy. Na ch*j prowokuje? Teraz spier**la lamus pie**lony – powiedział Denis Załęcki po całej awanturze i zapowiedział ciężki nokaut w pierwszej rundzie.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.