High League

Denis Załęcki przed walką z Alanem Kwiecińskim: „Będą go na noszach wynosić albo sam…”

Za nami oficjalna ceremonii ważenia przed High League. Po raz kolejny nie brakowało ogromnych emocji i doszło do awantury podczas face to face Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim.

Pomiędzy zawodnikami jest naprawdę dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć przy okazji ich konfrontacji w trakcie konferencji czy podczas „Rundek”. Denisowi już kilkukrotnie puściły nerwy, w wyniku czego uderzył rywala z liścia, z pięści, a teraz z łokcia.

Tym razem na face to face to Alan podszedł bardzo pewnie do przeciwnika i zderzył się z nim głową. W odpowiedzi Załęcki wyprowadził cios, a do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy rozdzielili fighterów. Malik Montana chciał, żeby zawodnicy ponownie stanęli twarzą w twarz, jednak i tym razem „Bad Boya” musiała powstrzymać ochrona.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Sprawdź!  Szef EFM SHOW o problemach ze znalezieniem rywala dla Denisa Załęckiego: "Dzwoniłem do 15 zawodników. Ludzie go wyzywają, a kiedy przychodzi co do czego, to..."

Po ważeniu Denis rozmawiał z portalem fansportu.pl i na gorąco skomentował awanturę z Alanem Kwiecińskim. W wywiadzie nie szczędził ostrych słów:

– Zobaczysz jaka walka będzie emocjonująca. Ja go ku*wa tak rozniosę, że będą musieli go na noszach wynosić. Naprawdę narobię mu takiej krzywdy… Jak go nie znokautuję, to będę tak go prał przez trzy rundy, że sam się w końcu podda.

Sprawdź wywiad z Alanem Kwiecińskim:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.