GROMDAHigh League

(VIDEO) Vasyl Halych ostro o Denisie Załęckim! „Rozje*ałbym cię w 30 sekund. Ledwo wygrałeś z typem 20 kg lżejszym”

Zawodnik GROMDY skomentował pojedynek Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim. Nie szczędził ostrych słów „Bad Boyowi”.

W krakowskiej Tauron Arenie odbyła się gala High League 2, na której doszło do wyczekiwanego przez kibiców pojedynku. Denis i Alan w końcu mieli okazję, żeby wyjaśnić swój konflikt. „Bad Boy” całkowicie zdominował starcie i wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Miał on ogromną przewagę nad swoim rywalem, gdyż ważył 21 kilogramów więcej. Denis zapowiadał ciężki nokaut w pierwszej rundzie, jednak nie był w stanie skończyć przeciwnika. Alan lądował na deskach w każdej odsłonie, ale nie zamierzał się poddawać i walczył dalej.

Kwieciński opuszczał klatkę przy brawach, natomiast Denis został wygwizdany przez kibiców, kiedy udzielał wywiadu po wygranym starciu. Również w sieci pojawiło się wiele ostrych komentarzy pod adresem „Bad Boy”, a teraz głos zabrał Vasyl Halych.

Załęcki miał w przeszłości okazję zmierzyć się z zawodnikiem GROMDY. Na trzeciej edycji zawalczy z nim w finale turnieju. Denis bił się jednak ze złamaną ręką i po kilku nokdaunach poniósł porażkę w drugiej odsłonie. Halych natomiast wygrał turniej i w wielkim finale pokonał Tomasza Gromadzkiego.

Sprawdź!  Marcin Najman odpowiada "Muranowi"! Zdradza nazwisko kolejnego rywala? "Ja się nigdy nie wycofałem z walki z tobą!"

Teraz zawodnik z Ukrainy w ostrych słowach na swoim Instagramie skomentował walkę byłego rywala – Gratuluję ci Denis Załęcki, ledwo wygrałeś z typem, który waży 20 kilogramów mniej. Ja bym rozjebał cię w 30 sekund. Pozdrawiam.

Fot. Instagram

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.