High League

Alberto o najbardziej zapamiętanej bójce: „2vs2 z bratem na innych braci. Szybko poskładał swojego, a ja…”

4 czerwca odbędzie się trzecia edycja High League, na której dojdzie do wielu ciekawych debiutów. Swoich sił w formule MMA spróbuje kolejny raper.

Alberto w Ergo Arenie stanie do walki z bardziej doświadczonym Marcinem Dubielem. Raper jest jednak ogromnym faworytem, gdyż ma wielką przewagę warunków fizycznych. Jest znacznie wyższy i cięższy od swojego przeciwnika.

Zestawienie z Dubielem było więc sporym zaskoczeniem, gdyż wielu liczyło na to, że raper zmierzy się z rywalem o podobnych warunkach, zwłaszcza że w wywiadach podkreśla, iż freak fighter nie jest dla niego większym wyzwaniem, jeśli chodzi o walkę.

Alberto o bójkach na ulicy

W przeciwieństwie do Dubiela raper nie ma jednak doświadczenia w klatce. Jak przyznał w rozmowie z fansportu.pl, toczył bójki na ulicy i tam czuje się lepiej, ale zaznaczył, że w klatce zawodnicy darzą siebie szacunkiem oraz dodatkowo można zarobić duże pieniądze.

Teraz ponownie w rozmowie z Ebe Ebe padło pytanie o najbardziej zapamiętaną bójkę. Alberto wspomniał o walce 2vs2, kiedy razem ze swoim bratem „Josefem Bratanem” zmierzył się z innymi braćmi.

– Dwa na dwa jak się biłem z braciakiem na takich dwóch braci też i to była taka chuliganka w polu. Jaki był wynik? Ostro się praliśmy. Zjarałem takiego gibona wcześniej, że ku*wa człowieku. Braciak szybko poskładał swojego, ja się męczyłem z gościem 15 minut.

Kursy bukmacherskie na High League 3

Już na gali High League 3 w czerwcu zmierzy się z Marcinem Dubielem. Będzie to dla niego pierwszy pojedynek w życiu, jednak wyjdzie do klatki jako duży faworyt. Jego walkę oraz całą galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Damian Janikowski wyzwany przez "Don Diego"! Kubiszyn wystawił się na kopnięcie rywala w ramach Movember!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Alberto vs Marcin Dubiel

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-6593-1-1024x516.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie loadDisplay

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.