UFC

Bardzo mocne słowa Jorge Masvidala o Colbym Covingtonie! „Ten koleś to szarlatan. Pokażę Wam, jak bardzo jest ograniczony!”

Niechęć Jorge Masvidala do najbliższego rywala, którym jest Colby Covington znana jest nie od dziś. „Gamebred” w jednym z najnowszych wywiadów poruszył temat stylu w jakim walczy „Chaos”.

Przez lata Masvidal i Covington trenowali razem w American Top-Team, a nawet mieszkali razem prywatnie. Czasy przyjaźni dawno już minęły, a fighterzy od kilku dobrych lat przerzucają się kolejnymi obelgami. W końcu jednak konflikt zostanie rozwiązany tak, jak się to robi w świecie MMA, i zawodnicy spotkają się w oktagonie na UFC 272.

Colby Covington opuścił ATT na rzecz MMA Masters w 2020 roku paląc za sobą mosty nieprzychylnymi wypowiedziami. Jorge Masvidal w rozmowie z FOX News zakpił sobie z najbliższego rywala.

To wspaniałe, że będę mógł dać temu typowi po mordzie. Naprawdę go nie lubię. A jeszcze mi za to zapłacą, dużą kwotę. Nie mogę się doczekać, by ponownie zdemaskować go przed cały światem. Ten gość to szarlatan.

„Gamebred” przed kilkoma dniami zapowiedział wideo demaskujące Colby’ego Covingtona. Pierwsza część dostępna jest już na platformie Rumble. Są to połączone wypowiedzi zarówno samego „Chaosa”, jak i innych zawodników na jego temat, na przykład Jona Jonesa, czy Joanny Jędrzejczyk.

Sprawdź!  Kamaru Usman włącza się do wymiany McGregor vs. Masvidal. Krótka odpowiedź: "Nikt nie dba o to, gdzie do ch*ja jesteś."

Jorge Masvidal w rozmowie z FOX News poruszył także kwestię polityczną. Zarówno on, jak i „Chaos” głośno udzielali swojego poparcia byłemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, Donladowi Trumpowi. Niemniej „Gamebred” uważa, że Covington w porównaniu do niego nie był szczery.

Jeśli mi nie wierzysz, to sam się go zapytaj – jakie jest jego ulubione prawo, które Trump przeforsował w trakcie swojej prezydentury, czy cokolwiek z tych kwestii. Zapytaj tego idiotę o cokolwiek związanego z polityką. Sam się przekonasz, że koleś jest oszustem.

Paraduje z książkami, by podjudzić ludzi i wywoływać reakcje. Ale nie ma pojęcia o czymkolwiek, o czym mówi. Jeśli chodzi o samą walkę – jest bardzo ograniczony. A czwartego marca pokażę wszystkim, jak bardzo.

Źródło: FOX News

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.