FAME MMA

Trener Raubo z przesłaniem do Ferrariego: „Młodzież opluwaniem innych kreuje siebie na gwiazdy. Może następnym razem…”

Trener Zbigniew Raubo udzielił obszernego wywiadu, w którym zabrał głos w sprawie m.in. pojedynku Kamila Łaszczyka w FAME, starcia Krzysztofa Głowackiego czy współpracy z „Owcą”.

Głównym tematem było jednak zestawienie „Szczurka” z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, do której dojdzie 3 lutego na gali FAME 17. Trener nie ukrywa, że jest przeciwny walce takiego sportowca we freakowej organizacji.

Trener Raubo o freakach

W rozmowie z portalem fansportu.pl trener przyznał, że jego zdaniem pięściarz, który ma aspiracje na mistrza świata, nie powinien występować w „cyrku”. Odniósł się również do słów, które „Ferrari” wypowiedział na temat Tomasza Adamka.

„Góral” w jednym z wywiadów krytycznie ocenił umiejętności Amadeusza, a freak fighter w odpowiedzi stwierdził, że gdy spotka pięściarza, to uderzy go z liścia. Szybko jednak wyjaśnił, że żartuje oraz bardzo szanuje Adamka i oglądał jego pojedynki.

Mimo to trener Raubo przyznał, że nie powinno się żartować w taki sposób, zwłaszcza kierując słowa w stronę mistrz świata i jednego z najlepszych polskich pięściarzy. Zauważył również, że nastała moda na wybijanie się poprzez obrażanie innych osób.

Sprawdź!  Narożnik poddał walkę! Piątkowska przegrywa z Sygułą na FAME 21 [WIDEO]

– To już jest brat szacunku. Nie, że w żartach czy nie w żartach. Adamek to jest wielki były mistrz świata i koniec. Nie może być tak, że każdy jeden pajac z ulicy powie: „Bo liścia dostaniesz”. (…) Ten pan jakiś tam, co będzie z Kamilem występował w ringu, może się na mnie obrazić.

Chodzi o brak szacunku do wielkich mistrzów. Ta młodzież opluwaniem innych kreuje siebie na gwiazdy. Ten chłopak nie był nigdy sportowcem i dlatego widocznie nie szanuje, może nie wiedzieć, że należy się szacunek wielkim mistrzom. Może następnym razem będzie mówił bardziej z szacunkiem, a liście zostawi na swoje podwórko.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  [WIDEO] Mirosław Okniński zgadza się z trenerem Raubo. Widzi jednak szansę podopiecznego! "Technicznie nie jest dobry, ale..."

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.