High League

(VIDEO) Trener Bonusa BGC przed kamerami prowokuje Ferrariego. Zaczyna bójkę i pada znokautowany!

Do sieci trafiło nagranie wywiadu z Amadeuszem Ferrarim, który został przerwany przez trenera Bonusa BGC mistrza Polski w K-1 Eryka Bręczewskiego.

W miniony piątek miał miejsce media trening i ceremonia ważenia przed galą High League. Podczas wydarzenia doszło do awantury, o której zrobiło się bardzo głośno.

Kiedy zawodnik Fame MMA rozmawiał z kanałem „TVReklama”, podszedł do niego Eryk Bręczewski i zaczął go prowokować. Ferrari nie ma wątpliwości, że trener Bonusa BGC próbował robić wszystko, żeby dostać walkę w jednej z freakowych organizacji.

Wyleczysz rękę, to w końcu się pobijemy – mówi Bręczewski, na co Ferrari odpowiada – Pożyjemy zobaczymy.

Trener od razu zaproponował Amadeuszowi walkę. Zawodnik Fame MMA próbował zakończyć temat, jednak Bręczewski nie odpuszczał i chciał wyjaśnić niedokończone sprawy. Jak już wiadomo, źródłem konfliktu jest sparing, który miał miejsce w 2018 roku podczas Fame House.

Według Ferrariego podczas starcia bokserskiego Bręczewski zaczął bez powodu kopać. Natomiast trener zapewnia, że zrobił to dopiero po tym, jak Amadeusz uderzył go łokciem.

Sprawdź!  "Don Diego" odpowiada na zarzuty po High League 3! "Nie stawiam siebie w roli ofiary, ale gdyby nie Denis..."

Podczas wywiadu Bręczewski stwierdził, że Ferrari mówi o zasadach, a sam ich nie ma. Po tych słowach Amadeusz, który nie chciał dalej ciągnąć rozmowy, odpowiedział „Dobra, weź spierdalaj”. Wtedy zaczęła się bójka. Trener uderzył zawodnika z liścia, a Ferrari ruszył z cepami.

Jednym z ciosów znokautował Bręczewskiego, który wylądował twarzą na deskach. W wywiadach po walce zapewniał, że jedynie się poślizgnął, a Ferrari na pewno go nie znokautował. Ponadto rzucał wyzwanie zawodnikowi Fame MMA i zapewniał, że go zniszczy. Do pojedynku jednak raczej nie dojdzie, bo Amadeusz w żadnym stopniu nie jest zainteresowany taką walką.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Alan kontuzjowany po łokciu Denisa! "Byłem na rezonansie. Nie mogę szczęki zaciskać, została wyje*ana z zawiasów"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.