FAME MMA

(VIDEO) Telefon do trenera Oknińskiego podczas konferencji FAME! „Ferrari” wyjaśnia, czy może walczyć z „Polakiem”

Już w tę sobotę do klatki powróci podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego, który do gali FAME 13 przygotowywał się m.in. w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów.

Tym razem Amadeusz „Ferrari” przyłożył się do treningów znacznie bardziej, niż poprzednio, kiedy często lekceważył przygotowania i nie pojawiał się w klubie. Freak fighterowi bardzo zależy na wyjaśnieniu konfliktu i pokonaniu Adriana Polańskiego.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Telefon do trenera Oknińskiego

Podczas wczorajszej konferencji doszło do wielkiego zamieszania. Praktycznie cała ostatnia część wydarzenia należała do „Ferrariego” i „Polaka”. Wszystko ze względu na kontuzję Amadeusza, który próbował wycofać się z walki. Ma on bowiem problemy ze stopą.

Organizacja i rywal finalnie przekonali go do tego, by wyszedł do klatki, tylko na zmienionych zasadach. Początkowo miało być to starcie no limit. Ostatecznie formułę poznamy dzisiaj i zostanie ona ogłoszona przez social media federacji FAME.

W trakcie konferencji „Ferrari” postanowił zadzwonić do trenera, aby ten dał mu zgodę na walkę i doradził, na jakich zasadach ma stoczyć walkę.

Sprawdź!  Sprytne zagranie FAME MMA! Oficjalna zapowiedź walki Don Kasjo vs. Norman Parke. [WIDEO]

Witam trenerze. Przepraszam, bo jest trener na głośniku, jest konferencja FAME. Zmuszają mnie do walki, no i na jakich warunkach mogę zawalczyć? – rozpoczął „Ferrari”. Całą rozmowę freak fightera oraz Sylwestra Wardęgi z trenerem Oknińskim znajdziesz w nagraniu poniżej:

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

FAME MMA 13 PPV – jak wykupić?

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Arab" zgodził się na gołe pięści! Wyjaśnia konflikt z Szeligą: "Ty pało! Będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. Rozpruję ci ten głupi ryj"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.