FAME MMA

Amadeusz „Ferrari” mocno o FAME! „W d*pie mam tę federację. Zachowała się kur**sko”

Za nami ostatnia konferencja poprzedzająca sobotnią galę FAME 13, na której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków.

W klatce zmierzą się m.in. Amadeusz „Ferrari” i Adrian „Polak”. Freak fighterzy w końcu wyjaśnią swój konflikt i stoczą trzecie pojedynek. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i przyciągają największe zainteresowanie, bijąc rekordy oglądalności.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

„Ferrari” ostro o organizacji FAME

Podczas wczorajszej konferencji doszło do wielkiej awantury pomiędzy „Polakiem” i „Ferrarim”, kiedy drugi z zawodników ogłosił, że ma kontuzję i chce się wycofać z pojedynku.

Ostatecznie jednak organizacja oraz rywal przekonali freak fightera, aby ten zdecydował się na zmianę formuły. „Ferrari” jednak w mocnych słowach wypowiedział się o federacji, która mimo kontuzji naciskała na to, by zawalczył.

To już kolejny raz, kiedy zawodnik nie szczędził ostrych słów pod względem FAME. Podczas ostatniego cage’a był zdenerwowany na to, że federacja w ogóle go nie promuje. Tym razem powiedział:

– Mam w dupie tę federację, za to, że mnie publicznie zlinczowaliście. Zrobiliście tu kur*y na mnie… Federacja zachowała się ku*ewsko, publiczny ku*wa lincz. Podważacie swojego lekarza, pomacał mnie jakiś typ po palcu i powiedział, że objawów klinicznych nie mam. I co nagle nie mam kontuzji? Oczywiście, że mam.

Wkurwia mnie, że zrobiliście publicznie na mnie lincz na korzyść tego śmiecia. (…) Zrobiliście ze mnie na całą Polskę typa, który się obsrał „Polaka”.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Sprawdź!  (VIDEO) Przypominamy szalony trening Jacka Murańskiego przed walką z Tańculą! "Jedziesz z kur*ą Muran!"

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.