FAME MMA

Łaszczyk odpowiada kibicom na pytania! Uderza w Najmana, ocenia umiejętności Don Kasjo: „Na pewno umie boksować. Z niejednego pieca chleb jadł”

Kamil Łaszczyk, przed którym debiut w formule MMA w ostatnim wywiadzie odpowiedział na pytania kibiców, dotyczące nie tylko tematu nadchodzącej walki.

Niepokonany pięściarz w najbliższym starciu zmierzy się z gwiazdą freak fightów Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi i Łaszczyk nie szczędzi ostrych słów rywalowi, jednak w żadne sposób go nie lekceważy.

Łaszczyk o „Don Kasjo” i Najmanie

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Łaszczyk odpowiedział na pytania od Internautów. Dotyczyły one m.in. walki z „Ferrarim”. Przyznał, że ciężko jest zwizualizować sobie pojedynek, gdyż kiedy dojdzie do konfrontacji w klatce, cały game plan może się posypać.

Pięściarz został również zapytany o innego freak fightera Kasjusza Życińskiego. Wypowiedział się o nim pozytywnie i przyznał, że ten potrafi dobrze boksować:

– Don Kasjo? Nie no, umie na pewno boksować. To jest… Wywodzi się z boku. Z niejednego pieca chleb jadł.

Natomiast jeśli chodzi o Marcina Najmana, przyznał że nie rozumie, dlaczego ten wciąż dostaje kolejne walki:

– Oj Marcinku, Marcinku. On to chyba wypromował, ten sposób, ten FAME. Ja nie mogę zrozumieć, że temu gościowi dają zarobić, dają walki. On nie umie walczyć, nie umie zadawać ciosów… Nawet nie chce mi się komentować tego człowieka.

Poruszonych zostało wiele ciekawych temat. Padło pytanie – Walka za FAME za milion złotych czy walka o mistrzostwo świata bez gaży – Na które Łaszczyk natychmiast odpowiedział bez zastanowienia. Całą rozmowę z zawodnikiem znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Zadora po przegranej chce walczyć z Pasternakiem! Wampir odpowiada na wyzwanie!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.