FAME MMA

Boxdel wróci do FAME MMA!? Rzecznik organizacji zabrał głos

Wygląda na to, że Michał „Boxdel” Baron ma szansę na powrót do FAME MMA zarówno w roli zawodnika, prowadzącego, jak i włodarza.

Po wybuchu afery Pandora Gate federacja wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że „Boxdel” w trybie natychmiastowym zostaje wykluczony z bieżącej działalności FAME MMA. Na tym jednak nie koniec, gdyż organizacja miała podjąć kolejne kroki.

Trwają intensywne prace nad sformalizowaniem decyzji dotyczącej usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME – mogliśmy przeczytać w drugim oświadczeniu.

Jak się jednak okazuje, „Boxdel” cały czas jest zaangażowany w działalność federacji. Między innymi przy okazji ostatniego programu znajdował się w studio. W rozmowie z MMA-BNB Michał Jurczyga, który jest rzecznikiem prasowym FAME MMA, przyznał, że Baron nadal jest potrzebny, aby wszystko płynnie funkcjonowało w firmie.

Niedawno pojawiła się informacja, że sprzedaje on swoje udziały w spółce. Teraz jednak Jurczyga przekazał, że po zakończeniu sprawy Pandora Gate „Boxdel” będzie mógł wrócić do FAME MMA, jednak muszą zostać spełnione pewne warunki:

Sprawdź!  Denis wyjaśnia sprawę prywatnych wiadomości udostępnionych przez Szeligę! "Gleba wie o tej rozmowie. Zabrakło odwagi by o tym powiedzieć w sobotę?"

– Musi ta sytuacja się rozwinąć. Teraz badają to organy ścigania, więc to jest kluczowe, jak tę sprawę będzie można ocenić i jakie decyzją zarząd podejmie względem Michała. Jest szansa, że wróci. Na dzień dzisiejszy członkowie zarządu stoją na stanowisku, że kluczowe będą działania i decyzje organów ścigania, prokuratury.

– Jeżeli jego status nie ulegnie zmianie, nie okaże się winien jakichś czynów, to będzie można rozmawiać o powrocie Michała w roli prowadzącego, w roli zawodnika. Będzie można rozmawiać, żeby powrócił w pełni jako włodarz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.