Wotore

(VIDEO) Tańcula sparuje z „Ufolem” przed WOTORE 5! Już dzisiaj krwawa gala na gołe pięści!

Już dzisiaj Bartosz „Ufol” Kwiatkowski powróci do akcji i weźmie udział w krwawym turnieju WOTORE 5, którego nagrodą jest 50 tysięcy złotych.

„Ufol” to zawodnik znany z walk na gołe pięści, który ma na swoim koncie m.in. pojedynek w King Of The Streets. Kwiatkowski zmierzył się ze znacznie wyższym rywalem „Calavera 020”. Różnica w warunkach fizycznych nie miała jednak znaczenia i „Ufol” szybko rozbił swojego przeciwnika, wygrywając przez TKO.

Kolejny pojedynek stoczył na WOTORE 3. W superfightcie miał zmierzyć się z Rogerem Burjańskim. Niestety rywal zmienił się przed samą galą i w miejsce „Furiata” wskoczył Michał Więcławski. Tym razem „Ufol” zwyciężył w drugiej odsłonie również przez nokaut techniczny.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

„Ufol” sparuje z Arkadiuszem Tańculą

Kwiatkowski już dzisiaj spróbuje swoich sił w turnieju. W etapie ćwierćfinałowym zmierzy się z „Kornikiem” znanym z The War. Faworytem pojedynku jest „Ufol”, jednak tym razem rywal może zaskoczyć, gdyż będzie miał możliwość obalania i walki w parterze.

Wszystko rozstrzygnie się za kila godzin. Przed wyczekiwaną galą WOTORE 5 Kwiatkowski miał okazję porozmawiać z Arkadiuszem Tańculą oraz stoczyć z nim sparing, który znajdziecie poniżej:

Sprawdź!  (VIDEO) WOTORE powraca w nowej odsłonie! Przypominamy najlepsze momenty w historii organizacji

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.