Punch Down

(VIDEO) Tak uderza Dawid „Zaleś” Zalewski! Po jego liściach zawodnicy padają znokautowani albo uciekają ze sceny!

Dawid „Zaleś” Zalewski w ten piątek powróci do akcji i zawalczy na gali PunchDown 5. Czy po raz kolejny uda mu się zwyciężyć turniej na liście?

Już 22 października 16 zawodników weźmie udział w zawodach, których stawką jest 50 tysięcy złotych. Jednym z faworytów jest „Zaleś”, który w pierwszym etapie zmierzy się z Brazylijczykiem Tiago Cardoso.

Zalewski bez wątpienia ma duże szanse na zwycięstwo, gdyż może pochwalić się wygraną w pierwszej i trzeciej edycji PunchDown. Ponadto udowodnił, że jest nie tylko jednym z najlepszych w Polsce, ale i na świecie, kiedy to zmierzył się z rosyjską legendą slapfightingu.

W finale PunchDown 3 stanął do walki z Wasilijem Kamotskim, znanym jako „The Dumpling”. Rosjanin jest znany na całym świecie i ma na swoim koncie wiele sukcesów. W starciu na liście nie był jednak w stanie pokonać Dawida Zalewskiego.

„Zaleś” dysponuje potężnym uderzeniem. Po jego ciosach zawodnicy padali znokautowani, a nawet zdarzyło się, że rywal uciekł ze sceny. W ćwierćfinale PunchDown 3 „Zaleś” zmierzył się z Jakubem „Hecmanem” Rygielem. Nie wiele brakowało, a zobaczylibyśmy ciężkie KO. „Hecman” jednak ustał uderzenie, ale szybko wyszedł, nie czekając na werdykt.

Sprawdź!  Ostre słowa Internautów w stronę PunchDown! Jeden z zawodników stanął w obronie organizacji: "Każdy ma umowę. Robimy to na własną odpowiedzialność"

Organizacja PunchDown udostępniła nagranie z najlepszymi uderzeniami w wykonaniu Zalewskiego. Nagranie z brutalnymi ciosami znajdziesz poniżej:

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.