High League

(VIDEO) Tak „Mini Majk” przygotowuje się do walki w High League. Jest nagranie ze sparingu z 5-latkiem

Do sieci trafiło nagranie z treningu „Mini Majka”, który przygotowuje się do debiutu w organizacji High League. Już niedługo ponownie zobaczymy go w klatce.

5 lutego w Krakowie odbędzie się druga edycja High League. W walce wieczoru na zasadach boksu w małych rękawicach zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk.

Na karcie walk znalazło się również zestawienie dwóch najpopularniejszych osób niskorosłych. Do klatki powróci Mateusz Krzyżanowski znany jako „Mini Majk”, który ma na swoim koncie jeden pojedynek w formule MMA. Z góry był jednak skazany na porażkę, gdyż jego rywalem był „Kruszwil”, mający ogromną przewagę warunków fizycznych.

Najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Tym razem możemy spodziewać się zaciętego starcia. Rywalem „Mini Majka” będzie Maciej Jarema znany jako „Big Jack”, który jest popularnym influencerem. Jego poczynania obserwuje 200 tys. fanów na Instagramie. Poza tym jest także ambitnym youtuberem, który nie unika wyzwań.

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Bonusa BGC przed kamerami prowokuje Ferrariego. Zaczyna bójkę i pada znokautowany!

„Big Jack” również ma na swoim koncie jedno starcie. Na pierwszej gali High League zmierzył się z Jakubem „Carlito” Olewińskim. Była to pierwsza w Polsce walka MMA osób niskorosłych. Starcie zakończyło się w drugiej odsłonie po serii ciosów, którymi „Big Jack” zasypał swojego rywala.

Teraz do sieci trafiło nagranie z treningu „Mini Majka”. Co ciekawe, przygotowuje się on do starcia z „Big Jackiem”, sparując z 5-latkiem.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *